GameBar.exe virüs mü?

Burası benim dediğim Esc+Shift+Ctrl bunlara aynada basın yukarıdaki ekran gelir orada Başlangıç a tıklayın orada GameBar.exe sağ tıklayıp devre dışı bırak diyince olması lazım
İşte orada veya Ayrıntılarda GameBar.exe yi göremiyorum. Sıkıntı orada. Yoksa devre dışı bırakacağım zaten.

İşte orada veya Ayrıntılarda GameBar.exe yi göremiyorum. Sıkıntı orada. Yoksa devre dışı bırakacağım zaten.
O zamana sizin karşınıza çıkan ekran virüs olabilir geriye seçenek kalmıyor çünkü orada tüm programlar olur orada yok ise böyle bir program olmayabilir ve virüs bulaşmış olabilir virüs tarama uygulaması indirip tarama yapın derim.

@mikroyumuşak görev yöneticisinde uygulama bulunmuyor. Nasıl kapatacağım? Ve bulunmadığı için virüs olarak değerlendirilebilir mi? @Metro1234 öyle söylüyor ancak sanmıyorum size sormak istedim hocam çok yordum sizi hakkınızı helal edin.

@mikroyumuşak görev yöneticisinde uygulama bulunmuyor. Nasıl kapatacağım? Ve bulunmadığı için virüs olarak değerlendirilebilir mi? @Metro1234 öyle söylüyor ancak sanmıyorum size sormak istedim hocam çok yordum sizi hakkınızı helal edin.
Virüs olarak değerlendirmenize gerek yok. İnternetten araştırabilirsiniz.

çok yordum sizi hakkınızı helal edin.
Ayrıca sıkıntı değil herkes deha olacak değil sonuçta.

Win + G tuşuna basınca gamebar açılırsa şu (

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

) Videodaki 1:09 dakikadaki Auto record 30 second ayarını kapat.

Veya

Windows arama kısmına Oyun çubuğu denetleyicisi ayarları yazıp karşına çıkan ekranda Xbox Game Bar kısmını kapalı duruma getir.

Ayrıca o 30 saniye kaydetme ayarı sadece herhangi bir tam ekran uygulama üzerindeyken aktif olacağı için Doping Hafıza açıkken otomatik açılıyor olabilir yanı tam ekran uygulama modunda değilken açık gözükmeyebilir.

Virüs olarak değerlendirmenize gerek yok. İnternetten araştırabilirsiniz.

Ayrıca sıkıntı değil herkes deha olacak değil sonuçta.
Evet ben sadece virüsdür dedim emin değilim zaten ama çok saçma ekranınıza GameBar çalışıyor diye yazı çıkıyor ama PC de böyle bir program yok belki varsa bile görev yöneticisinde olmaması saçma o zaman.

Evet ben sadece virüsdür dedim emin değilim zaten ama çok saçma ekranınıza GameBar çalışıyor diye yazı çıkıyor ama PC de böyle bir program yok belki varsa bile görev yöneticisinde olmaması saçma o zaman.
Açık olmayan programı Görev Yöneticisi'nde göremezsin.

Win + G tuşuna basınca gamebar açılırsa şu (

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

) Videodaki 1:09 dakikadaki Auto record 30 second ayarını kapat.

Veya

Windows arama kısmına Oyun çubuğu denetleyicisi ayarları yazıp karşına çıkan ekranda Xbox Game Bar kısmını kapalı duruma getir.

Ayrıca o 30 saniye kaydetme ayarı sadece herhangi bir tam ekran uygulama üzerindeyken aktif olacağı için Doping Hafıza açıkken otomatik açılıyor olabilir yanı tam ekran uygulama modunda değilken açık gözükmeyebilir.
Kapalı hale getirdim (2. yöntem ile). Ancak tekrar girdiğimde aynı hatayı tekrar verdi. Ben de tamama tıkladım ve çözüldü. GameBar açıldı bu arada.

Açık olmayan programı Görev Yöneticisi'nde göremezsin.
Uygulama açık dedi doping. Ancak görev yöneticisinde yoktu. Ondan korktum. Açık olan uygulama neden gözükmüyor diye. Doping Hafıza tekrar aynı hatayı verdi ben de tamam deyince sorun çözüldü uygulama kendisi kapattı ancak devre dışı bırakmadı sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı