Gamebook'da Asus mu, MSI mı Daha İyi?

Hangisi Daha Sağlam ve Kaliteli?

• Msi Gamebook

• Asus Gamebook

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Anıl_Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu gamebook işinde hangi firma daha iyi? Kalite ve sağlamlık açısından. Performans olarak değerlendirmiyorum zira aynı donanımlar kullanıldığına göre performans açısından bir fark olacağını düşünmüyorum. Ama stabilite çok önemli. 4-5 yıl bu laptopun taş gibi sağlam olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 4720HQ gibi işlemcileri %100 yükte 85 derecenin altına düşürebilecek bir soğutma yok. Ama oyunlarda 65 - 80 arası geziyor. Baktığınız modelleri söylerseniz daha iyi olur. Her model aynı soğutmaya sahip değil sonuçta. Kalite konusunda iki marka da sağlamdır ama ikisi arasından hangisi derseniz MSI.

Eğer bütçeniz yeterli ise msi gs serisine yönelmenizi savsiye ederim.Gs60 6qe modeli çıkar çıkmaz aldım tam bir cabavar. Skylake i7 , ddr4 ram ve pci-e ssd. Ssd de ben test sonucu saniyede 2178mb/sn gördüm. Gtx970m zaten klasik. 4k ekran da film izlerken hoş oluyor.(4k film indirirsen) tüm bunları incecik ve 2kg kasada sunması da cabası. (Ultrabook incelik değerlerini karşılıyor)

Eğer bütçeniz yeterli ise msi gs serisine yönelmenizi savsiye ederim.Gs60 6qe modeli çıkar çıkmaz aldım tam bir cabavar. Skylake i7 , ddr4 ram ve pci-e ssd. Ssd de ben test sonucu saniyede 2178mb/sn gördüm. Gtx970m zaten klasik. 4k ekran da film izlerken hoş oluyor.(4k film indirirsen) tüm bunları incecik ve 2kg kasada sunması da cabası. (Ultrabook incelik değerlerini karşılıyor)
kaç tl?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı