MSI mı ASUS mu?

huntthe

Hectopat
Mimarlık öğrencisiyim laptop almak için kararsız kaldım RTX2060 ekran kartı olan laptopların bakıyorum
ASUS'un bu laptopunda fiyatı fazla ama kasası ve tasarımından olumlu yorumlar aldım
Bu model MSI ise eski kasaya ekran kartını ce işlemciyi güncelleyerek koymuşlar MSI'ın kalitesini anlatmayacağım ama RAM'i az incelemerde baktığım kadarıyla o kadar da albenisi yok
Sizce ne tür bir laptop almalıyım veyahut bu laptoplardan hangisi diğerine göre daha iyi? Teşekkürler.

Tüm markaların sorunları var önceki laptobum msi dı ve çok sorun yaşadım ama yinede özelliklerine bakarak msi olanı önerdim size monsterda kötü falan değil gayet f/p bi araştırın isterseniz.
Bilginizin benden yüskek olduğuna eminim (monster için) ama monster kanâtimce uzun yıllar laptopu değil, elektirikli cihazlarsa biraz şans işi. Etrafımızdakilerin yorumlarını derleyip kendimce yorum yapıyorum monsterda .Yorumların için teşekkürler

Bu bilgisayarı öneririm. İşlemcisi 10. nesil ve diğer sitelerden uyguna satıyor. Ebrar Bilgisayar'dan daha önce alışveriş yaptım ve o bilgisayarımdan yazıyorum bunu da. Ancak alışverişi Üsküdar'daki depolarından gerçekleştirmiştim.
Eksikleri var ancak daha güncel olanı alıp SSD açığını elinize para geçerse kapatabilirsiniz. Tek eksisi 15,6 olması bence.

Bu bilgisayarı öneririm. İşlemcisi 10. nesil ve diğer sitelerden uyguna satıyor. Ebrar Bilgisayar'dan daha önce alışveriş yaptım ve o bilgisayarımdan yazıyorum bunu da. Ancak alışverişi Üsküdar'daki depolarından gerçekleştirmiştim.
Eksikleri var ancak daha güncel olanı alıp SSD açığını elinize para geçerse kapatabilirsiniz. Tek eksisi 15, 6 olması bence.
[/QUOTE
Taksit konusunda vatan mediamarkt dan alabilirim gibi duruyor . Yorumun için teşekkür ederim

Geri
Yukarı