GameBooster GB-277gcf monitörde ghosting var mı?

Ahmet Hüsrev

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu monitörü iki gün önce 4K'ya aldım ve kasam olmadığı için kontrol edemedim.
TV+dan kontrol ediyorum ve sekmeyi sağa sola doğru kaydırdığımda ghosting oluyor gibi, ne düşünüyorsunuz?
GameBooster GB-277gcf 27" 165Hz 1ms

Dosya Ekleri

• IMG_3008.jpeg
    IMG_3008.jpeg
    130,4 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_3007.jpeg
    IMG_3007.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle tam olarak anlaşılamaz.

Bu siteden test yap. Telefonla video veya fotoğraf çekip paylaşmalısın. Yakından çek ama.
maalesef elimde sistem yok şuanlık

Böyle tam olarak anlaşılamaz.

Bu siteden test yap. Telefonla video veya fotoğraf çekip paylaşmalısın. Yakından çek ama.
Bu şekilde bir şey yaptım ama yeterli mi

Son düzenleme:
Televizyondan monitöre görüntü alıp ghosting testi yapmak mantıklı değil.
TV'nin vereceği tepkime ve Hz bir bilgisayar gibi olamayacağı için UFO testinin de bir anlamı kalmıyor.
Kısaca doğru sonuca bu şekilde varılamaz. Sistem kurduğunda yapınız testi.

Merhaba. Önceden konu açmıştım. Kasa olmadığı için farklı bir şeyle denemiştik. Sonuç alamadık. Şimdi UFO testi yaptım ve ghosting var ama hangi düzeyde bilmiyorum. Oyunlarda rahatsız ederim mi? İade etmeme gerek var mı? Gamepower GB 277gcf 27" 165Hz. 4 bin liraya aldım.

buyrun

Merhaba. Önceden konu açmıştım. Kasa olmadığı için farklı bir şeyle denemiştik. Sonuç alamadık. Şimdi UFO testi yaptım ve ghosting var ama hangi düzeyde bilmiyorum. Oyunlarda rahatsız ederim mi? İade etmeme gerek var mı? Gamepower GB 277gcf 27" 165Hz. 4 bin liraya aldım.

buyrun

Resimi atamamışsınız.

Geri
Yukarı