GameBooster kasa disk nasıl takılır?

tyms2

Centipat
PSU'nun yanında bir yer var herhalde disk takmak için resimde de gösterdim. Acaba nasıl takacağım oraya? İnternete baktım ama oraya takan bulamadım oraya disk takılır mı takılırsa nasıl söylerseniz sevinirim. (fotoğraf kasanın altından normalde içinde o yer kasa şu GAMEBOOSTER GB-060B 550W RGB Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA)

Dosya Ekleri

• Screenshot_163.png
    Screenshot_163.png
    519,5 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da gösteriyor mu?

Evet kablolardan göremiyorsun PSU orada kızak var oraya takabilirsin ya da vidalar ile sabitleyebilirsin. 5:20'den sonrasını izle ama kasa hakkında daha fazla bilgi istiyorsan videonun hepsini izle detaylı incelemiş arkadaş.

Evet kablolardan göremiyorsun PSU orada kızak var oraya takabilirsin ya da vidalar ile sabitleyebilirsin. 5:20'den sonrasını izle ama kasa hakkında daha fazla bilgi istiyorsan videonun hepsini izle detaylı incelemiş arkadaş.

Eyvallah ya takacağım şimdi.

Şimdi baktım da SSD takılı bir tane o da alt yuvada alttan kablo geçiyor oraya takamıyorum ya da öyle bir yer yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı