İnceleme Gamecold cold 6 fanlı kasa incelemesi

Herkese selamlar, sipariş verdikten sonra firmayı biraz araştırdım ve teknolojide olan şansım ile iade etmeme kararı aldım ve ürünün gelmesini bekledim, ürün elime ulaştı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum öncelikle RSA teknoloji hizmeti ile başlayalım.

Kasa geldiğinde 4 fanlı modeli yolladılar ve N11 satıcıya soru sor kısmından yazdım numara verdi ve resim istedi, bende kutunun ve kasanın resmini attım daha sonrasında 2 adet fan daha kargoya verildi ve elime ulaştı, yani şirket ile kötü bir deneyimim olmadı.

Kasaya gelirsek ben 530 TL'ye aldım, kasa görünüm itibari ile güzel bir görünüme sahip, kenar kısmı temperli cam ve tamamen saydam değil, 2 adet HDD ve 1 adet SSD takılabiliyor. DVD ROM yeri yok, kablolama var fakat PSU kablom kalın ve tam uzunlukta olmadığı için ben çok düzgün yapamadım, fanlar ise 6 adet fan çalışıyor kasa yerde ses olarak öyle tornado sesi yok ama yine de 12mm fana göre sesi mevcut daha öncesinde aldığım 20 TL'lik kırmızı LED'li 12mm fan daha sessiz çalıştığı için bu sesli geldi, kasanın kalitesi orta diyebilirim ağır ve oynak değil, ben ilk defa böyle bir kasa kullandığım için montaj 1 saat sürdü. Siz daha önce kullandıysanız 20 30 dk arası halledersiniz diye düşünüyorum, anakartın ön kısmında 2 adet USB 2.0 1 adet USB 3.0, kulaklık ve mikrofon girişi var, USB ve seste sorun yok ama 3.0ı deneyemedim anakartımın desteği yok, bu piyasaya zerre kadar hakim değilim bu fiyata ne alınır bilmiyorum. Ben bunu aldım memnunda kaldım yani, kasanın resimlerini bırakıyorum gerçek görünüm ile temsili resim farklı oluyor çünkü.

Dosya Ekleri

• 20220202_173234.jpg
    20220202_173234.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 78
  • 20220210_170847.jpg
    20220210_170847.jpg
    234 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bu kasada ekran kartının altına fan koymak için alan varmı ?
Gördüğüm kadarıyla yok, Güç kaynağının olduğu bölmeyi ayıran kapak var, bu yuzden alt tarafı açık değil kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı