GameEkstra Garantili Ürün İçin Ücretsiz Kargo Kodu Vermiyor

Sizinde belirttiğiniz gibi bende inanmak istemedim ve çok şaşırdım. Kargo firmasında çalışan personelin yanlış bilgi verdiğini düşünüyorum. İçeride oldukça fazla insan olduğu için geçiştirerek göndermek istiyor musunuz? İstemiyor musunuz? sözünü duyduktan sonra hayır istemiyorum dedim. Benim amacım sizleri bilgilendirmekti. İlgili firmadan alışveriş yaparken bir daha düşünün ona göre alışveriş yapın arkadaşlar.
Aklıma gelmişken, GameEkstra yerine direkt olarak Logitech servisine göndermeyi denediniz mi?
Evet, baktım olacak gibi değil Logitech'i telefon ile arayıp kayıt oluşturdum. Geri dönüş yapılmasını bekliyorum.

Kargo fiyatı hakkinda bir sey soyleyemecegim ama klavyenin 8 kilo olmasi imkansiz. Gameekstra nin kendi subelerine goturun. Kadikoyde ve Bahçelievler de var

Klavyem metal olduğu halde 1.5 KG ağırlığında, 8 KG nedir. Kargo ne kadar tutuyor ki ben eski klavye ve faremi İstanbuldan Adanaya bir arkadaşa yolladım 10 lira ya tuttu ya tutmadı. (PTT kargo)
Sizin için sorun olmayabilir ancak ben bir ürün satın alıyorum ve garanti kapsamında gönderim tutarını ödemek zorunda kalıyorum, bu durum hiç hoş değil. Bunun yanı sıra ptt kargo gönderim yaptığınız üründe taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanması durumunda hizmet vermemektedir. Taşıma sırasında oluşabilecek sorunlar için ekstra ücret ödüyorsunuz.

Sizin için sorun olmayabilir ancak ben bir ürün satın alıyorum ve garanti kapsamında gönderim tutarını ödemek zorunda kalıyorum, bu durum hiç hoş değil. Bunun yanı sıra ptt kargo gönderim yaptığınız üründe taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanması durumunda hizmet vermemektedir. Taşıma sırasında oluşabilecek sorunlar için ekstra ücret ödüyorsunuz.

Ürünü GameEkstra'ya mı yoksa doğrudan servise mi yollayacaktınız?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı