GameGaraj Alışveriş Deneyimi

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam arkadaşlar.
GameGaraj'dan PC hocasının kampanyasıyla bir sistem aldım.
GameGaraj'dan bahsetmek istedim sizlere bilmeyen ve merak eden kişiler için.
Sistemi cumartesi sipariş ettim, pazartesi kargoya verildi salı elimde oldu.
Bu konuda çok hızlılar ve herhangi montaj ya da kargo ücreti alınmadı.
Ekran kartı doğal olarak demonte geldi bir sıkıntı, olunca direk aradığınızda hemen cevap verıyorlar.
Kullandıkları parçalara gelelim, kasası harika.
Boştayken işlemci 42-43 dereceleri görüyor elimle kasa önüne ellediğimde, buz gibiydi.
Ekran kartını test edemedim oyunlarım iniyor.
Aldığım sistem Pollux 3ad RX570'li.
PSU'su oldukça kaliteli zaten Çin'de özel üretıyorlar.
Sorusu olan varsa yorumlara yazabilir teşekkürler.

PC hocasının PSU hakkında bir incelemesi vardı sanırım ve aigo marka PSU'ların etiket basılmış hali yani korumaları vs var ve +80 sertifikası gerçek diye biliyorum ama emin değilim.

PSU hakkında PC Hocası açıklama yaptı.Ayrıca Blaster 4tn aldım.Hiçbir sorun olmadan üç gün içinde geldii paketleme mükemmeldi ve hediye t-shirt yollamışlardı.

Kendi ağzınız ile demişsiniz Çin'de üretiliyor, Çin'de üretilen bir şeye neden güvendiniz? Anlamadım adamlar kendi PSU'ları üretecek kadar büyümediler, bence Çin'den aldıkları sistemlere kendi etiketlerini yapıştırıyorlar. Bum GameGaraj PSU bunu şöyle de açıklayabilirim, pazardan meyve aldınız yıkadınız bum organik :D.

Hocam bende aynı yerden aldım sistemi aldığım gün kargoya verdiler, 2 güne elime ulaştı alır almaz ilk işim testleri yapmaktı. Crucial ssd, crucial ram bellek testlerini yaptım sorun çıkmadı akabinde ekran kartı testini yaptım ekran kartım inno3d gtx 1650 super furmark preset 1080p de sıcaklığı 63 derece çıktı ki öğrendiğim kadarıyla iyi bir derece, işlemcim ryzen 3 3100 bunuda aida64 testine soktum ancak algılıyacı kısmında görünmedi preferences temperatures kısmından ekleyince CPU diyot olarak sıcaklığı 43-85 aradında değişkenlik gösterdi. Pubg lite da 140+, lol de 170+ FPS verdi sistem, Genel olarak kasadan memnun kaldım hava akışı iyi çünkü yan kapak açık olunca ve kapalı olunca değerler değişmiyor. Teknik servis olarakta kasanın ön jack girişinde cızırtı geliyordu söyledim yenisini gönderdiler.
Sistemim aquarius 5AN

Bu tarih itibariyle gayet işinde güvenilir bir site ben bir sorun yaşamadım.

Sorunlarınız varsa cevaplarım. İyi forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı