Çözüldü GameGaraj Aquarius sistemdeki kablo nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Bu kablo nedir ne işe yarar?

Dosya Ekleri

• 20221116_114425.jpg
    20221116_114425.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 53
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocalarım galiba takılmış çünkü ben takacak bir yer bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anakart kullanım kılavuzunda yazan ARGB slotunu kontrol etmeniz yeterli. 1 veya 2 tane slot olabilir.

Kasanızdaki fanların RGB ışığı yanmıyor mu? Yanıyorsa problem yok yanmıyorsa anakartın üst kısımdan fotoğrafını atın, anakartınız sanırım ASUS Prime serisi bende ASUS Prime serisi anakart kullanıyorum bende ekran kartının hemen üstünde, M.2 slotunun sol tarafında.

Kasanızdaki fanların RGB ışığı yanmıyor mu? Yanıyorsa problem yok yanmıyorsa anakartın üst kısımdan fotoğrafını atın, anakartınız sanırım ASUS Prime serisi bende ASUS Prime serisi anakart kullanıyorum bende ekran kartının hemen üstünde, M.2 slotunun sol tarafında.
MSI PRO B660M E kartım. Birazdan monitörler deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı