GameGaraj Blaster 4TN alınır mı?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba aslında aklımda kasa toplama vardı ama monitörü ekipmanı vs derken fiyat çok artıyor ben de Gaming laptoplara bakındım ve fiyatı gerçekten uygun olan bir Gaming notebook (GameGaraj Blaster 4TN) buldum. Sizce alınır mı? Alırsam Dual Channel 2x8 RAM yapacağım ayrıca 1 TB HDD takacağım. Sizce alınır mı yoksa Acer Nitro 5 vb modellere mi yöneleyim? Oynadığım oyunlar: CS:GO ve LoL sadece.
PC'nin linki :Blaster 4TN – Game Garaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermem. Ekran 60Hz diye biliyorum.

60 Hz olması benim için büyük bir problem değil zaten LoL oynuyorum ayrıca arkadaşlarla 3 4 el CS:GO girerim, tabii ki 120 Hz olmasını isterim ama fiyat da önemli sizce ekran dışında başka eksisi var mı
CS:GO'da 1920 X 1080'de Low ayarlarda kaç FPS alırım ve LoL'de yazarsanız sevinirim.

Depolama alanı yetecekse alınabilir, ileri de RAM'i kesinlikle 16 yapman lazım. Onun dışında FPS değerleri gerçekten güzel alınabilir. 6000 TL'ye 5K'lık sistem ve ucuz bir monitör alınabilir, ekipmanı da ucuz tutarsın.

60 Hz olması benim için büyük bir problem değil zaten LoL oynuyorum ayrıca arkadaşlarla 3 4 el CS:GO girerim, tabii ki 120 Hz olmasını isterim ama fiyat da önemli sizce ekran dışında başka eksisi var mı
CS:GO'da 1920 X 1080'de Low ayarlarda kaç FPS alırım ve LoL'de yazarsanız sevinirim.
Eğer 60Hz sizin için sıkıntı değilse alın.

Depolama alanı yetecekse alınabilir, ileride RAM'i kesinlikle 16 yapman lazım. Onun dışında FPS değerleri gerçekten güzel alınabilir. 6000 TL'ye 5K'lık sistem ve ucuz bir monitör alınabilir, ekipmanı da ucuz tutarsın.

Dediğinizi düşününce de bu sefer masüstü mantıklı geliyor R5 1600 AF + RX 570 ama ikisi de kafamı karıştırıyor :D.

Geri
Yukarı