GameGaraj Fenix 10TN-144 alınır mı?

V19.7 alın bence, işlemci konusunda Alpha'dan güçlü ama bir 4800h değil. Ben bir kere alıyorum MSI olsun derseniz Alpha öneririm. Render alacağınız için size daha uygun olacaktır.
Şahsi fikrim fenixin alınabilirliğini kaybettiği yönünde.

Hocam merak ettim fenix laptop sıkıntı yaşayan çoğaldı mı?

Benim bildiğim kadarıyla bir artış yok, fenix zaten güzel bir alet ona da lafım yok ama. İşlemci gücü desen, daha ucuza daha iyisi var. Ekran kartı desen eşiti var hatta 17 inç mux gibi artıları var rakibin. O yüzden alınabilir gelmiyor bana.

Ben ürünü kullanıyorum ve memnunum. RAM'i mutlaka DUAL Channel yapın. Ürün MSI üretimidir ve ileride MSI yazılım desteği sunacak. Ben 90 derece hiç görmedim. Isınma konusuna gelirsek de genel olarak 10. nesil işlemciler ısınıyor. Yani pek de bu cihaza özel bir durum değil. Tasarımı da bana göre gayet güzel. Göze hitap ediyor. Çok ağır bir cihaz değil, ekranı canlı. Ben Rampage Tornado soğutucusu kullanıyorum. Belki de ondan 90 derece görmedim hiç. Başka sorunuz varsa biliyorsam cevaplarım:)
Selamın aleyküm ben almayı düşünüyorum da tracer 7t144 ila Fenix arasında kaldım Fenix bide plastik felan diyorlar sizce nasıl malzeme kalitesi felan yorumlarınızı bekliyorum.
Ben ürünü kullanıyorum ve memnunum. RAM'i mutlaka Dual Channel yapın. Ürün MSI üretimidir ve ileride MSI yazılım desteği sunacak. Ben 90 derece hiç görmedim. Isınma konusuna gelirsek de genel olarak 10. nesil işlemciler ısınıyor. Yani pek de bu cihaza özel bir durum değil. Tasarımı da bana göre gayet güzel. Göze hitap ediyor. Çok ağır bir cihaz değil, ekranı canlı. Ben Rampage tornado soğutucusu kullanıyorum. Belki de ondan 90 derece görmedim hiç. Başka sorunuz varsa biliyorsam cevaplarım:)

Soğutucu nuzun modelini atar misiniz?

@rmznkrtl Şahsen ben çok memnunum üründen. İyi ki bunu almışım diyorum. Yanlış bilmiyorsan RTX 2070, RTX 3060M'den daha iyi bir kart. Bellek olarak da daha yüksek 2070. Dediğiniz gibi cihaz plastik ama metal hissiyatı veriyor. Ayrıca benim resimlerden gördüğüm kadarıyla Fenix'te daha fazla havalandırma girişi-çıkışı var.
Kullandığım soğutucu;

Yeni konular

Geri
Yukarı