GameGaraj Fenix 10TN-144 alınır mı?

İşlemci olarak 10750H'tan üstün bir işlemci. Ancak ekran kartı RTX 2060 ayarında. 8 GB RAM takviyesi yaparsanız 10/10luk bir laptop fiyatında göre.
Soğutmasında herhangi bir sorun yok bu arada.
Ben olsam ben de 3060 beklerim fakat i5 10200h gibi bir çöpten bulma işlemci ile çıkarsa sakın almayın. Sanmıyorum çıkacağını ama ihtimal yok değil.

102000H'ı bırak 10300H ile çıksa bile alınmaz hocam. Çıkartmazlar öyle bir model, ihtimali 0 gibi bir şey.

İşlemci olarak 10750H'tan üstün bir işlemci. Ancak ekran kartı RTX 2060 ayarında. 8 GB RAM takviyesi yaparsanız 10/10luk bir laptop fiyatında göre.
Soğutmasında herhangi bir sorun yok bu arada.

102000H'ı bırak 10300H ile çıksa bile alınmaz hocam. Çıkartmazlar öyle bir model, ihtimali 0 gibi bir şey.
Hocam Render işleri yazılım falan uğraşacağım. RX5600M ekran kartına karşı bir ön yargı var içimde. İşimi görür mü ve piyasada ki oyunları oynatır mı? Bu arada ek RAM taksam garanti kapsamından çıkmaz değil mi?

Hocam render işleri yazılım falan uğraşacağım. RX5600M ekran kartına karşı bir ön yargı var içimde. İşimi görür mü ve piyasada ki oyunları oynatır mı? Bu arada ek RAM taksam garanti kapsamından çıkmaz değil mi?

5600M yer yer 2060'ın önünde yer yer gerisinde. RTX 2060 günümüz oyunlarını oynatabiliyor bu ekran kartı da oynatır elbette.
Kullanacağınız programlarda işlemci gücü daha önemli diye biliyorum bence MSI'ı tercih edin.
RAM takviyesi için MSI'a mail atsanız daha doğru olur. Tam olarak bilmiyorum maalesef.

5600M yer yer 2060'ın önünde yer yer gerisinde. RTX 2060 günümüz oyunlarını oynatabiliyor bu ekran kartı da oynatır elbette.
Kullanacağınız programlarda işlemci gücü daha önemli diye biliyorum bence MSI'ı tercih edin.
RAM takviyesi için MSI'a mail atsanız daha doğru olur. Tam olarak bilmiyorum maalesef.
Aynen hocam İşlemci gücü daha önemli ama o programları falan çalıştırmada Ekran Kartı önem kazanıyor o yüzden sormuştum. Teşekkür ederim...

Güzel bir model ama bence 3000 serisi laptoplar beklenmeli. Ayrıca geçen günlerde bir üye 10750H'ın boşta 65, oyun içi 100 dereceyi görmesinden muzdarip idi. İllaki alınacaksa iyi bir laptop soğutucusu edinilmesini öneririm. Onun haricinde bu bütçede çok güzel bir model Fenix.

Son düzenleme:
Ben ürünü kullanıyorum ve memnunum. RAM'i mutlaka DUAL Channel yapın. Ürün MSI üretimidir ve ileride MSI yazılım desteği sunacak. Ben 90 derece hiç görmedim. Isınma konusuna gelirsek de genel olarak 10. nesil işlemciler ısınıyor. Yani pek de bu cihaza özel bir durum değil. Tasarımı da bana göre gayet güzel. Göze hitap ediyor. Çok ağır bir cihaz değil, ekranı canlı. Ben Rampage Tornado soğutucusu kullanıyorum. Belki de ondan 90 derece görmedim hiç. Başka sorunuz varsa biliyorsam cevaplarım:)

Ek olarak bildiğim kadarıyla 3060M, 2070M'in gerisinde.
Güzel ürün ancak bu fiyat bandında T7 V19.7 varken tercih etmezdim.
MSI üretimi bir cihaz yerine neden Monster bir cihaz tercih edelim?
@Shimada Sensei aynen öyle. 10. nesil zaten ısınıyor. Nedense hep de Fenix'i eksi yönü olarak ısınma diyorlar. Ama gidip Monster alsa o da ısınacak.

Ben ürünü kullanıyorum ve memnunum. RAM'i mutlaka DUAL Channel yapın. Ürün MSI üretimidir ve ileride MSI yazılım desteği sunacak. Ben 90 derece hiç görmedim. Isınma konusuna gelirsek de genel olarak 10. nesil işlemciler ısınıyor. Yani pek de bu cihaza özel bir durum değil. Tasarımı da bana göre gayet güzel. Göze hitap ediyor. Çok ağır bir cihaz değil, ekranı canlı. Ben Rampage Tornado soğutucusu kullanıyorum. Belki de ondan 90 derece görmedim hiç. Başka sorunuz varsa biliyorsam cevaplarım:)
Hocam 2*8 Dual Channel olmuyor mu? Bu üründe öyle yazıyor çünkü. Yoksa yanlış mı biliyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı