GameGaraj Fenix 10TN-144 alınır mı?

MSI üretimi bir cihaz yerine neden Monster bir cihaz tercih edelim?
Güzel cihaz olduğu için? Soğutması başarılı, işlemcisi daha iyi, malzeme kalitesi güzel, mekanik klavyesi ve per-key rgbsi var. Bunlara ek olarak ekranı daha büyük. Bence yeterli sebepler, Fenix'e kötü demiyorum ancak 19.7 varken tercih edilmemeli bence.

Hocam 2*8 Dual Channel olmuyor mu? Bu üründe öyle yazıyor çünkü. Yoksa yanlış mı biliyorum?
Evet hocam DUAL oluyor. Ama siz alırken RAM'i 8'e düşürüp 2 tane eklemeniz gerekiyor. Yoksa DUAL olarak gelmez.
Güzel cihaz olduğu için? Soğutması başarılı, işlemcisi daha iyi, malzeme kalitesi güzel, mekanik klavyesi ve per-key rgbsi var. Bunlara ek olarak ekranı daha büyük. Bence yeterli sebepler, Fenix'e kötü demiyorum ancak 19.7 varken tercih edilmemeli bence.
Hocam şahsen ben Monster'a güvenmiyorum. 3070'li modeli için de çok iyi dendi sonra problemler çıkmaya başladı. Bana kalırsa da laptopda büyük ekran çok da iyi değil. Asıl amacı taşınması olan bir şeyin boyutunun büyük olması eksi bir şey bence. Yine de alacak arkadaş bilir ama kafası rahat olsun isterse Monster almasın derim ben.

Hocam şahsen ben Monster'a güvenmiyorum. 3070'li modeli için de çok iyi dendi sonra problemler çıkmaya başladı. Bana kalırsa da laptopda büyük ekran çok da iyi değil. Asıl amacı taşınması olan bir şeyin boyutunun büyük olması eksi bir şey bence. Yine de alacak arkadaş bilir ama kafası rahat olsun isterse Monster almasın derim ben.
19.7 başarılı cihaz şuanlık, problemi yok gibi duruyor. Boyut konusunda ise kişisellik oluyor biraz, oyunlar 15 inçte pek zevkli olmuyor kişisel tercih ancak. 3070 cihazı yeni bir cihaz, problemleri ortaya çıksın ondan sonra önerme şansım olur iyi cihazsa. Monster problemli marka haklısınız önyargı konusunda.

19.7 başarılı cihaz şuanlık, problemi yok gibi duruyor. Boyut konusunda ise kişisellik oluyor biraz, oyunlar 15 inçte pek zevkli olmuyor kişisel tercih ancak. 3070 cihazı yeni bir cihaz, problemleri ortaya çıksın ondan sonra önerme şansım olur iyi cihazsa. Monster problemli marka haklısınız önyargı konusunda.
Haklısınız hocam. Umarım onlar da güzel işler yaparlar. Zamanında yanlış politika izlediler bence. Servisimiz iyi falan diye reklam yaptılar ama bence önemli olan şey servis değil de cihaz kalitesi. Cihaz ne kadar kaliteli olursa o kadar az servise gidersiniz.

O model ısınıyor. 87-92 derece aralarında geziyor. Bu modele bakabilirsiniz Monster'ın nadir soğutma ve kasa kalitesi iyi modellerinden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu kişi tarafından önerilen laptop nasıl ısınma sorunu olabilir? ben hiç şikayet görmedim.
İşlemci olarak 10750H'tan üstün bir işlemci. Ancak ekran kartı RTX 2060 ayarında. 8 GB RAM takviyesi yaparsanız 10/10luk bir laptop fiyatında göre.
Soğutmasında herhangi bir sorun yok bu arada.

102000H'ı bırak 10300H ile çıksa bile alınmaz hocam. Çıkartmazlar öyle bir model, ihtimali 0 gibi bir şey.
Maalesef 10200h rtx3060 var ama stokta yok.

@Total War hocam ben ürünü kullanıyorum ben de ısınma sorunu yaşamadım. Bir arkadaş da 102 derece mi görmüşler yazmıştı. Hayret ettim cidden.

Bu cihaz hakkında birkaç sorum olacak. Daha önce araştırdım ama yine de sormak istedim. Ürüne bu siteden bakınca (16 GB (2*8)) Dual Channel RAM olması lazım herhalde. Yazılım - tasarım - oyun için bakıyorum. Gün içinde bilgisayar taş çatlasa 8-9 saat açık kalır. Çok oyun oynamam, günde en fazla 2-3 saat o da belki. Genelde alanım üzerine yoğunlaşıp "Visual Studio - Android Studio - PyCharm - Adobe vb." programlarla zamanımı geçireceğim. Ürün de MSI eli değdiğini duydum. Kasa kalitesi - soğutma performansı vs. nasıldır? Teknik servis hakkında olumlu yorumlar okudum. Teknik servis nasıldır? Fiyatına değer mi? Isınması takdir de laptop soğutucusu iş görür mü?

Hocam ben bu ürün için onları aradığımda güzel ilgilendiler tüm sorularımı cevapladılar sağ olsunlar. Ürün MSI GL65 modelinin aynısı MSI üretiyor bizim için demişti yanlış hatırlamıyorsam. Onun dışında pchocasının incelemesini izlediğimde birkaç milisaniyeliğine 93'e çıktığını görmüştüm. Fenix ısınıyor lafını da çok okudum. Cevap olarak da i7-10750h modelinin zaten yapısından dolayı ısındığı söyleniyor.

GameGaraj önermem. Nedenini açtığım konulardan anlayabilirsiniz. Muhattabınız yok.
Hocam sizin böyle bir şey yaşamanız ilginç geldi açıkçası. Ben ne zaman konuşsam ilgili bir şekilde cevap verdiler, yardımcı oldular.

Hocam sizin böyle bir şey yaşamanız ilginç geldi açıkçası. Ben ne zaman konuşsam ilgili bir şekilde cevap verdiler, yardımcı oldular.

Hocam sorun çok sık olmadığı için çözülmesi zor bu aşikar bir konu ama sen koskoca firmasın ve benim de yalan söyleyecek halim yok elimde kapı gibi garanti belgelerim var bir değişim yapmak bu kadar zor olmamalı. Adamların sitesindeki desteğin adı bile yanlış SATIŞ DESKTEK 1 yazıyor gerçekten rezillik.

Yeni konular

Geri
Yukarı