Gamegaraj garanti süreci nasıl işler?

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Geçenlerde H2016D model kulaklığımın mikrofonundan garip bir ses çıkmaya başladı, ardından hiç çalışmadı.
(Bu sorunla karşılaşan ilk insanım, çatal bıçak setim nerede?)

Garantiye yolladım, muhtemelen yarın ellerine ulaşacak.
Garanti süreci nasıl işler?
Güncelleme:

Ürünün sıfırını kargoya verdiklerini söylediler😃

Son düzenleme:
GameGaraj yeni bir frima sayıldığından müşteri kaybetmemek ve fark yaratmak için yenisi kargoya vermesi doğal.
Aslen, olması gereken şey bu.

Game Garaj'da yetkili kişilere sesleniyorum; eğer gerçekten satış sonrası hizmetiniz böyle giderse ve asla kendilerini bozmazlar ise herkes kendilerini tercih eder.
Yaşadığım olayın travmasını atlatamadım ve bilgisayar almaktan vazgeçtim şu an.
Dünden beri game garajdan şu sistemi almalı mıyım diye soruyorum insanlara ama kargo süreci, üründe bozuk parça olur mu, ve satış sonrası firma beni uğraştırır, oyalar, yalanlar söyler mi vsvs gerçekten artık bu işlere giremiyorum.

NOT : Tabii ki game garaj deneyimim olmadı ve bilgim yok. Çok az şikayet sayısı bulunuyor şikayetvar sitesinde ve genelde olumlu dönüşler olmuş.

Ayrıca gelen ürünle ilgili son durum güncellemesi yaparsan sevinirim.

GameGaraj yeni bir frima sayıldığından müşteri kaybetmemek ve fark yaratmak için yenisi kargoya vermesi doğal.
Aslen, olması gereken şey bu.
Game Garaj'da yetkili kişilere sesleniyorum; eğer gerçekten satış sonrası hizmetiniz böyle giderse ve asla kendilerini bozmazlar ise herkes kendilerini tercih eder.
Yaşadığım olayın travmasını atlatamadım ve bilgisayar almaktan vazgeçtim şu an.
Dünden beri game garajdan şu sistemi almalı mıyım diye soruyorum insanlara ama kargo süreci, üründe bozuk parça olur mu, ve satış sonrası firma beni uğraştırır, oyalar, yalanlar söyler mi vsvs gerçekten artık bu işlere giremiyorum.

NOT : Tabii ki game garaj deneyimim olmadı ve bilgim yok. Çok az şikayet sayısı bulunuyor şikayetvar sitesinde ve genelde olumlu dönüşler olmuş.

Ayrıca gelen ürünle ilgili son durum güncellemesi yaparsan sevinirim.

H2016d az önce elime ulaştı, kutusu, pedleri ve mikrofonu yenilenmiş modelin. HARİKA!

Geçenlerde H2016D model kulaklığımın mikrofonundan garip bir ses çıkmaya başladı, ardından hiç çalışmadı.
(bu sorunla karşılaşan ilk insanım, çatal bıçak setim nerede?)

Garantiye yolladım, muhtemelen yarın ellerine ulaşacak.
Garanti süreci nasıl işler?
Güncelleme:

Ürünün sıfırını kargoya verdiklerini söylediler😃

Hocam konu ile alakasız ama garantiye verirken herhangi bir belge göstermeye gerek yok değilmi.

Geri
Yukarı