GameGaraj GTX 1650 Super sistem alınır mı?

Daha fazla  
Alınır mı? Zula, Valorant, God of War vb çoğu oyunu maksimum ayarlarda oynatır mı? Ve ekran kaydı actirir mi?

Hayır alınmaz. 1.5 fazlasına RX 6600'lü sistemler bulmak mümkün.

Alınır mı? Zula, Valorant, God of War vb çoğu oyunu maksimum ayarlarda oynatır mı? Ve ekran kaydı actirir mi?

Maksimum değil minimumda oynatır. Ekran kaydıda açılır. Bu fiyatın biraz daha üstünde İtopya'da İntel ARC sistemler var. Belki onlar daha iyidir. Bir kaç örneğe baktım da güzel gibi görünüyordu. @messinicocugu

Aynı özelliklerde (markalar değişebilir) gtx1650 olan modeli kullanıyorum. 9 ay önce 6999tl'ye almıştım ben. (Aslında almayacaktım ama bu fiyata birdaha hiçbir sistem alamıyacağımı bildiğim için direkt almıştım ve tahmin ettiğim gibi de oldu:D)
Ben genelde sadece valo,cs,lol takıldığım için diğer oyunlar hakkında konuşamam ama max ayarlarda çok rahat oynuyorum bu oyunları.
Video kaydı gibi şeyler 1080p60fps her türlü çok rahat çalıştırıyor.
Nvidianın kendi ekran kayıt/shadowplay programı olan geforce experience ile şimdiye kadar yüzlerce gb (1080p60fps) kayıt almışımdır hala da kullanıyorum.

Unutmayın, bu bileşenler sadece birkaç sene öncesine kadar piyasanın en güncel parçalarıydılar...

Ama fiyat konusunu bilemem az daha koyup çok daha iyi sistemler de toplanabilir gibi duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı