GameGaraj nasıl?

PSU'larını kim üretiyor belli değil, forumdaki başka bir markayı diyor, kendilerine sorsan da aralarında farklı marka diyor. Eğer hazır almak zorunda değilseniz her türlü kendiniz daha ucuza toplayabilirsiniz.
Arkdaş hangi sistemi almak istiyor bilmiyorum ama, bazı sistemleri gerçekten f/p. Güç kaynağı ile ilgili attığım maile bu cevabı vermişerdi.

Opera Anlık Görüntü_2020-09-27_202859_mail.google.com.png

INNO3D marka büyük ihtimal, herhangi bir sıcaklık sorunu yaşıyor musunuz o kasa içinde?

Yok hayır, şu ana kadar yaşamadım. Sistem serin çalışıyor. Eğer kartı bugün veya yarın almayacaksanız isterseniz 3-4 saatlik Witcher 3 sıcaklık değerlerini burada paylaşabilirim. Yalnız haberin olsun monitör eski olduğundan dolayı 1360X768 çözünürlükte oynuyorum ama çözünürlükten dolayı sıcaklık ne kadar düşer orasını bilemiyorum.

Arkdaş hangi sistemi almak istiyor bilmiyorum ama, bazı sistemleri gerçekten f/p. Güç kaynağı ile ilgili attığım maile bu cevabı vermişerdi.

Eki Görüntüle 682901
Her satıcı aynı şeyi der, "Biz güç kaynağını Çin'den alıp marka basıp yolluyoruz." demeleri zaten saçma olurdu.
Konu sahibinin kendi kararı, fakat ben daha bilindik markalara yönelirdim.

Yok hayır, şu ana kadar yaşamadım. Sistem serin çalışıyor. Eğer kartı bugün veya yarın almayacaksanız isterseniz 3-4 saatlik Witcher 3 sıcaklık değerlerini burada paylaşabilirim. Yalnız haberin olsun monitör eski olduğundan dolayı 1360X768 çözünürlükte oynuyorum ama çözünürlükten dolayı sıcaklık ne kadar düşer orasını bilemiyorum.

Teşekkür ederim, Sistemi bende oradan aldım zaten GTX 1660 Super kullanıyorum, GPU'nun tam yükte kullanıldığı oyunlarda sıcaklık 70-76 arası gidip gelmekte, öyle size de bir sorayım dedim sadece. Sağolun.

Her satıcı aynı şeyi der, "Biz güç kaynağını Çin'den alıp marka basıp yolluyoruz." demeleri zaten saçma olurdu.
Konu sahibinin kendi kararı, fakat ben daha bilindik markalara yönelirdim.
Bunu yapan bir markanın ürününü @Recep Baltaş ve @Ali Güngör 'ün inceleyeceğini pek sanmıyorum.

Gamegaraj gayet iyi bir site ancak Gamepower PSU'ların adını Gamegaraj PSU adı altında satıyorlar. Gamepower PSU'lar da kalitesiz haliyle. Üstelik başka bir PSU seçeneği de yok çoğu sistemde.
Yanlış bilgilendirme yapmayın. AIGO marka PSU kullanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı