GameGaraj PSU güvenilir midir?

opakss

Hectopat
Pollux 3an özelleştirilmiş versiyonunu alacağım.
PSU 650W +80 bronz.

Bronz sertifikası olması biraz kötü kalmış. Bunun üstünü örten Watt değerinin fazla olması şahsen. Ayrıca bu PSU'larda shotdown olayı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek kaliteli değil, üst seviye sistemlerde kullanılmamalı. İnternette kendisine dair pek bir şey bulamadığım PSU. Sadece iç yapısının fotoğrafına gelmiştim bir yerde. Grup düzenlemesi kullandığı için verimsiz, kalitesiz kapasitörler kullanılıyor. Hangi korumalara sahip olduğu hakkında fikrim yok o yüzden fazla yorum yapamayacağım.

Pek kaliteli değil, üst seviye sistemlerde kullanılmamalı. İnternette kendisine dair pek bir şey bulamadığım PSU. Sadece iç yapısının fotoğrafına gelmiştim bir yerde. Grup düzenlemesi kullandığı için verimsiz, kalitesiz kapasitörler kullanılıyor. Hangi korumalara sahip olduğu hakkında fikrim yok o yüzden fazla yorum yapamayacağım.
Dediklerine göre Aigo adlı ne C4 olan ne de kaliteli olan bir markanın PSUlarını kullanıyorlarmmış.

Dediklerine göre Aigo adlı ne C4 olan ne de kaliteli olan bir markanın PSUlarını kullanıyorlarmmış.
Olabilir, ben Sharkoon SHP 650 modeliyle aşağı yukarı aynı klasmanda bir üründür diye düşünüyorum. Pollux 3T-10 gibi uygun fiyatlı sistemlerde sorun çıkaracağını düşünmüyorum ama GameGaraj bu PSU'yu Pollux 3APU gibi giriş seviyesi sistemlerden tut RTX 3060Ti'lı üst seviye sistemlerde bile kullanıyor.

Donanım arşivi çok güzel rehber yapmış herkes bakabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı