GameGaraj Slayer laptop alınır mı?

hasqun

Femtopat
Daha fazla  
Slayer laptop almayı düşünüyorum ama hakkında pek bir yorum bulamadım. Kullanan veya kullanmış olan varsa önerir mı?

Slayer laptop almayı düşünüyorum ama hakkında pek bir yorum bulamadım. Kullanan veya kullanmış olan varsa önerir mı?

Babamın iş yerinde kullanıyoruz ısı olarak işlemcinin GHz çok yüksek olduğu için ısınıyordu kısınca azalıyor kasanın görünüşü güzel MSI kasa kullanıyorlar daha önce aldıktan 2 ay sonra SSD bozulmuştu hiç yorum yapmadan 6 gün içinde direk değiştirip gönderdiler bu konuda ilgilerini beğenmiştim.

Laptopu komple Clevo üretiyor hatta Clevo sitesine girip laptop kasa kodlarını tekrer teker incelersen bu laptopla aynı kasayı görebilirsin. Benim laptop Hyrican Striker diye bir marka ve benim laptopu da Clevo üretmiş. Clevo hakkındaki yorumlar çok iyi değil genel olarak. Alacağın laptop benimkiyle benzer olur büyük ihtimalle. Aldığım laptopu o kadar sevemedim şahsen.

Babamın iş yerinde kullanıyoruz ısı olarak işlemcinin GHz çok yüksek olduğu için ısınıyordu kısınca azalıyor kasanın görünüşü güzel MSI kasa kullanıyorlar daha önce aldıktan 2 ay sonra SSD bozulmuştu hiç yorum yapmadan 6 gün içinde direk değiştirip gönderdiler bu konuda ilgilerini beğenmiştim.

MSI kasa pahalı oluyor bu kasalar Clevo kasa. Bir ara bayağı inceledim Clevo kasaları tipleri birbirine çok benziyor.

GameGaraj'dan daha iyi olan markalar var. Bütçe belirtirseniz daha iyi markaların daha iyi bilgisayarlarını önerebilir arkadaşlar.

Konuya gelecek olursak MSI tarzı kasalar kullanıyolar ve forumda çoğunlukla 20-30k bandında laptop önerileri konuları açıldığında çoğu kişi tarafından öneriliyor, kulanan varsa daha iyi cevaplayabilir.

Laptopu komple Clevo üretiyor hatta Clevo sitesine girip laptop kasa kodlarını tekrer teker incelersen bu laptopla aynı kasayı görebilirsin. Benim laptop hyrican striker diye bir marka ve benim laptopu da Clevo üretmiş. Clevo hakkındaki yorumlar çok iyi değil genel olarak. Alacağın laptop benimkiyle benzer olur büyük ihtimalle. Aldığım laptopu o kadar sevemedim şahsen.

MSI kasa pahalı oluyor bu kasalar Clevo kasa. Bir ara bayağı inceledim Clevo kasaları tipleri birbirine çok benziyor.

Labtopun şarj kablosunda MSI tarafından üretilmiştir yazıyor.

Tecnopatın inceleme videosunda klavye üstü sıcaklıkları wasd de 49-50 lerde iken klavye ortası 55 dereceleri flan görüyor haliyle ben de laptop alma arefesindeyim fakat slayerdan 1 tık soğudum

GameGaraj, Monster Notebook gibi firmalardan laptop alırken bir daha düşünün. Yazılım noktasında çuvalladıkları gibi özellikle bazı modellerde ısınma sorunu olduğunu duyuyorum. MSI, HP, ASUS(TUF hariç) gibi markalardan şaşmayın. Lenovo bile kısmen önerilebilir.

GameGaraj'dan daha iyi olan markalar var. Bütçe belirtirseniz daha iyi markaların daha iyi bilgisayarlarını önerebilir arkadaşlar.

Konuya gelecek olursak MSI tarzı kasalar kullanıyolar ve forumda çoğunlukla 20-30k bandında laptop önerileri konuları açıldığında çoğu kişi tarafından öneriliyor, kulanan varsa daha iyi cevaplayabilir.
Bütçe 25 Max 30

Geri
Yukarı