Lenovo Legion 5 vs. GameGaraj slayer2 D5 7XL-3060

Hocam 32 GB yükseltebiliyoruz mu peki? Boşta ekstra MS2 SSD yuvası var mı? Ben Lenovo Legion taraftarıydım ama bu da gözüme cazip geldi 3070 var işlemcisi çok iyi.

Boşta yuva var ve 32 GB'a yukseltebilirsin. Legion kalite olarak daha üstün bir model sadece.

Hocam ayni fiyat segmentinde şu cihaz var ASUS Rog Zephyrus G16 Gu603zu-n3020 Intel I7-12700h 16gb Ddr4 512gb Ssd 6gb Rtx4050 16" 165hz Dos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL. Sizce bunu almak daha mı mantıklı? Bu model hakkında pek bilgi bulamadım. Düşünceniz nedir?

Eski nesil işlemci ve Zephyrus'lar daha çok taşınabilirlik odaklı cihazlar, kalitelidir ama taşınabilirlik odaklı olduğu için genelde soğutmalari zayıf olur, bu senenin modelin incelemelerini beklemek lazım. GPU'su 120W, 4050 bir cihaz almak için şu an erken.

Boşta yuva var ve 32 GB'a yukseltebilirsin. Legion kalite olarak daha üstün bir model sadece.

Eski nesil işlemci ve Zephyrus'lar daha çok taşınabilirlik odaklı cihazlar, kalitelidir ama taşınabilirlik odaklı olduğu için genelde soğutmalari zayıf olur, bu senenin modelin incelemelerini beklemek lazım. GPU'su 120W, 4050 bir cihaz almak için şu an erken.
Peki sizce ne kadar daha beklemem gerekir? Derslerim için biraz acelem var da. Bi yanım legion 5'i al geç diyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı