Çözüldü GameLoop oyun indirilemedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SütaşAyran

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 6700 16 GB DDR3 RAM RX 6600 XT 240 GB SSD 1 TB HDD
GameLoop hiçbir oyun inmiyor.

"Oyun indirilemedi. Daha sonra tekrar deneyin."

Ne yapmalıyım?

Çözüm
Gameloop başlatıcısının dilini ''İngilizce'' yaparsanız sorunun düzelmesi lazım.

Screenshot_1.png
Öncelikle gameloop.mobi den orta soldaki 3.2 versiyona tıklıyoruz. çıkan sayfadan english/global olanı indiriyoruz. kuruyoruz. sag üstteki 3 çizgi (ayar bölümü) den alttaki ülke yi tr yapıp tamam diyoruz. turkçeye dönmüş olmamış lazim. tavsiye bölümünden googleplay'ı yüklüyoruz. kullanıcı girişimizi yapıp pubg yi indiriyoruz.

gamleoop olmayınca memu emulator kurmuştum 1 günlük'te ban yemişim :)
Öncelikle gameloop.mobi den orta soldaki 3.2 versiyona tıklıyoruz. çıkan sayfadan english/global olanı indiriyoruz. kuruyoruz. sag üstteki 3 çizgi (ayar bölümü) den alttaki ülke yi tr yapıp tamam diyoruz. turkçeye dönmüş olmamış lazim. tavsiye bölümünden googleplay'ı yüklüyoruz. kullanıcı girişimizi yapıp pubg yi indiriyoruz.

gamleoop olmayınca memu emulator kurmuştum 1 günlük'te ban yemişim :)

Son düzenleme:
merhabalar 2 gün önce pubg mobile sorunsuz oynuyordum sonra gameloop güncelleme gelmiş onu yaptım pc yi kapatıp açtım pubg girmiyo kaldırdım indirdim bu seferde gamelooptaki hiçbir oyunu indiremiyorum hep sağ altta açılma şeyi gözüküyo sonra bu hatayı alıyorum dosyaları silip yükliyom yine aynı hata sistemim gtx 960 16 gb ram ryzen 5 1600

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.12.26 - 11.50.16.31.png
    Desktop Screenshot 2021.12.26 - 11.50.16.31.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 118

Yeni konular

Geri
Yukarı