GameLoop virüslü görünüyor

Dr.Mellon

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun zamandır emülatör üzerinden PUBG Mobile oynuyorum ama bu sıralar çok kasma yapıyor. Biraz araştırma yaptım yayıncıların çoğu 7.1 beta adlı bir sürüm çıkmış. Onu öneriyorlar ve 90 FPS veriyor ama orijinal sitesinden farklı bir sitede yayınlanmış. Şimdi benim sormak istediğim bu site bizzat kendilerine ait bir site mi yoksa başkalarına ait güvensiz bir site midir? Orijinal sitenin emülatörünü VirusTotal üzerinden tarattığım zamanda virüslü görünüyor bu sitenin emülatörünü tarattığımda da aynı virüsler görünüyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Merhabalar, uzun zamandır emülatör üzerinden PUBG Mobile oynuyorum ama bu sıralar çok kasma yapıyor. Biraz araştırma yaptım yayıncıların çoğu 7.1 beta adlı bir sürüm çıkmış. Onu öneriyorlar ve 90 FPS veriyor ama orijinal sitesinden farklı bir sitede yayınlanmış. Şimdi benim sormak istediğim bu site bizzat kendilerine ait bir site mi yoksa başkalarına ait güvensiz bir site midir? Orijinal sitenin emülatörünü VirusTotal üzerinden tarattığım zamanda virüslü görünüyor bu sitenin emülatörünü tarattığımda da aynı virüsler görünüyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Bende 7.1 beta kullanıyorum bir sorun görmedim.

En son GameLoop'ta bir sorun oldu. Ve Facebook'tan yeni bir tane sürüm yayınladılar. Onu deneyebilirsin.

VirusTotal yerine Kaspersky Free ile tarama yapabilirsin. VirusTotal olur olmadık her şeye virüs damgası vuruyor.

Kaspersky İnternet Security mevcut ama virüs olarak görmüyor.

Orijinal site ile Whois bilgileri uyuşmuyor büyük ihtimalle fake site. Eğer Fake ise çok iyi yapmışlar siteyi. 🙂

Aynen orjinal gibi Youtube yayıncılarının çoğu bunu önermiş ve kullanıyorlar ama bende pek güvenemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı