Gameloop'da virüs mü var?

Ben bunun bir false positive (hatalı tespit) olduğunu düşünüyorum ve aktif olarak bilgisayarımda kullanıyorum şimdiye kadar bir zararını görmedim.(bilgisayarımda lisanslı bitdefender + tarama amaçlı malwereybytes var bir uyarıda bulunmadılar yada taramalarında tespit çıkmadı.) Ayrıca kurarken forumda konu açmıştım @24099 hocam kendi sitesinden ise sıkıntı yok demişti ancak tekrardan sormakta fayda var tabi ki.

Gördüğünüz gibi VirusTotal sonuçları. Yorumu size bırakıyorum.

.
Biraz geç cevap veriyorum ama softonic'ten de indirebilirdin hiçbir virüs,trojan vb. yok.

Evet resmi sitesi.

O resmi sitesi değil. Olsaydı softonic'tekidede virüs olurdu.
Hatalı
Ben bunun bir false positive (hatalı tespit) olduğunu düşünüyorum ve aktif olarak bilgisayarımda kullanıyorum şimdiye kadar bir zararını görmedim.(bilgisayarımda lisanslı bitdefender + tarama amaçlı malwereybytes var bir uyarıda bulunmadılar yada taramalarında tespit çıkmadı.) Ayrıca kurarken forumda konu açmıştım @24099 hocam kendi sitesinden ise sıkıntı yok demişti ancak tekrardan sormakta fayda var tabi ki.
Hatalı tespit değil gerçekten virüslü.

Biraz geç cevap veriyorum ama Softonic'ten de indirebilirdin hiçbir virüs, trojan vb. yok.
⁹.

O resmi sitesi değil. Olsaydı softonic'tekidede virüs olurdu.
Hatalı.

Hatalı tespit değil gerçekten virüslü.

GameLoop sayfasına bakarsan gerçek sitesi olduğunu görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı