Gamenote H2002D mikrofon sesi çok bulanık geliyor

hedefpilotaj

Centipat
Daha fazla  
Çok fazla öneri üzerine geçen hafta Gamenote H2002D aldım. Ancak dönüştürücüden dolayı olduğunu düşündüğüm bir sorunu var. Bazen ses normal gelirken bile mikrofondan sesim su altındaymış gibi hem çok zayıf hem çok kötü gidiyor. Ancak elime dönüştürücüyü alıp jak girişini azıcık bastırınca düzeliyor sonra elimden bırakınca yine aynısı oluyor. Sizce sorun dönüştürücüde mi? Dönüştürücü alınması gerekiyorsa hangi marka önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende H2002D almayı düşünüyordum şu an şüphelendim. Yüksek ihtimalle jak girişinde problem var ama mikrofonda mı sıkıntı var yoksa kulaklıkta mı onu öğrenmeniz lazım.

Hocam bende H2002D almayı düşünüyordum şu an şüphelendim. Yüksek ihtimalle jak girişinde problem var ama mikrofonda mı sıkıntı var yoksa kulaklıkta mı onu öğrenmeniz lazım.
Yok hocam ben yanlış ifade etmişim. Kulaklıktan ses geliyor ancak mikrofon sesi boğuk gidiyor su altındaymışsınız gibi ve jak çoğaltıcıyı elime aldığımda yani sabitlediğimde düzeliyor. Yeni çoğaltıcı alacağım yine olmazsa garantiye gönderirim büyük ihtimal ama sorun çok büyük ihtimal jak çoğaltıcıda.

Hocam s-link marka dönüştürücü aldım şuan çok güzel çalışıyor kulaklık hiçbir sorunu yok

Son düzenleme:
Yok hocam ben yanlış ifade etmişim. Kulaklıktan ses geliyor ancak mikrofon sesi boğuk gidiyor su altındaymışsınız gibi ve jak çoğaltıcıyı elime aldığımda yani sabitlediğimde düzeliyor. Yeni çoğaltıcı alacağım yine olmazsa garantiye gönderirim büyük ihtimal ama sorun çok büyük ihtimal jak çoğaltıcıda.

Hocam s-link marka dönüştürücü aldım şuan çok güzel çalışıyor kulaklık hiçbir sorunu yok
Hocam linkini atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı