Gamenote H2002D nasıl?

@def2easy06 Hocam UPS ile geliyorsa zor biraz. Umarım sorun yaşatmazlar. Ben UPS ile bir ürün aldım adamlar 1 ay getirmediler kargoyu.
Benim ürünümü 2-3 günde getirmişlerdi. Paketleri özenliydi. Sizin şansınıza gelmiş demek ki.

Benim ürünümü 2-3 günde getirmişlerdi. Paketleri özenliydi. Sizin şansınıza gelmiş demek ki.
Benim bölgede leş gibi hizmet veriyorlar hocam işte. Bölgeden bölgeye değişiyor demek ki. Ocak ayında SSD aldım Amazon'dan. AGT Kurye ile sorunsuzca geldi. Ekşi'de falan bir sürü yorum okuyunca AGT ile ilgili tedirgindim. Normalde benim kargomu Kolay Gelsin getirirdi çünkü. Neyse 14 Ocak akşamı kapım çaldı. Kargoda bir tane bile çizik ve ezik yoktu. Prime ile almamama rağmen Prime kutusu ile geldi bir de. AGT Kurye sempatimi kazandı o yüzden. Kargoyu getiren arkadaşta güler yüzlü bir arkadaştı. Benim bölgede AGT, Kolay Gelsin ve Yurtiçi Kargo en iyi hizmet veren kargolar. Hatta Aras ve MNG kargo bile iyi hizmet veriyor. Ama Sürat ve UPS leş gibi hizmet veriyorlar. Asla tercih etmem o yüzden bu iki kargo şirketini.

Benim bölgede leş gibi hizmet veriyorlar hocam işte. Bölgeden bölgeye değişiyor demek ki. Ocak ayında SSD aldım Amazon'dan. Agt kurye ile sorunsuzca geldi. Ekşi'de falan bir sürü yorum okuyunca agt ile ilgili tedirgindim. Normalde benim kargomu kolay gelsin getirirdi çünkü. Neyse 14 Ocak akşamı kapım çaldı. Kargoda bir tane bile çizik ve ezik yoktu. Prime ile almamama rağmen Prime kutusu ile geldi bir de. Agt kurye sempatimi kazandı o yüzden. Kargoyu getiren arkadaşta güler yüzlü bir arkadaştı. Benim bölgede agt, kolay gelsin ve Yurtiçi Kargo en iyi hizmet veren kargolar. Hatta aras ve MNG Kargo bile iyi hizmet veriyor. Ama sürat ve UPS leş gibi hizmet veriyorlar. Asla tercih etmem o yüzden bu iki kargo şirketini.

Kolay gelsin gerçekten iyiydi bana da aynı şekilde dün geldi 870 EVO ve Prime kutusu icinde 1 günde geldi.

Geri
Yukarı