Gamenote H2002D nasıl?

Fover

Centipat
Daha fazla  
Gamenote H2002D mikrofonlu Gaming.
Kulaklığını almayı düşünüyorum. Mikrofon kalitesi, ses kalitesi ve malzemesi iyi midir?

Ayrıca forumda gezerken kulaklığın mikrofonunun çalışmadığına dair forumlar gördüm ve pek emin olamadım almaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığını almayı düşünüyorum. Mikrofon kalitesi, ses kalitesi ve malzemesi iyi midir?

Ayrıca forumda gezerken kulaklığın mikrofonunun çalışmadığına dair forumlar gördüm ve pek emin olamadım almaya.
çok iyi malzeme kalitesi felan öneriyorum uzun ömür kullanırsın. Garanti , destek gibi şeylerle uğraşmazsın

gamenote h2029u alınabilir.

Yaklaşık 1 senedir kullanmakta olduğum bir kulaklık. Mikrofonu ve ses kalitesi gayet başarılı. Tek kötü noktası üzerinde bulunan ışıkları açıp kapatamıyorsun. Onun haricinde gerçekten F/P ürünü.

2002d mi yoksa h2029u mu hocam? 2002d de yok çünkü ondan sordum
A evet bendeki model H2029U'ymuş. Aralarında görsel açıdan pek fark olmadığı için karıştırmışım.
Yine de Gamenote markasının klavyesini, mausesini ve kulaklığını yıllardır kullanıyorum bir kere bile üzdüğü olmadı.

A evet bendeki model H2029U'ymuş. Aralarında görsel açıdan pek fark olmadığı için karıştırmışım.
Yine de Gamenote markasının klavyesini, mausesini ve kulaklığını yıllardır kullanıyorum bir kere bile üzdüğü olmadı.
bende moueunu 3-4 aydan beri kullanıyorum malzeme kalitesi çok iyi h2029u yu almak istiyorum nasıl hocam herhangi bir olumsuzluğu var mı?

bende moueunu 3-4 aydan beri kullanıyorum malzeme kalitesi çok iyi h2029u yu almak istiyorum nasıl hocam herhangi bir olumsuzluğu var mı?
Oyun ve Film yönünde fiyatına göre harikulade diyebilirim. Müzik konusu biraz göreceli ancak beni fazlasıyla tatmin ediyor. İlla ki eleştirmem gerekirse, kablosu klasik plastik kablo. Örgü kablo kullanmamışlar ve üzerinde ki ışıkları usb soketinden çıkarmadan kapatamamak.

Oyun ve Film yönünde fiyatına göre harikulade diyebilirim. Müzik konusu biraz göreceli ancak beni fazlasıyla tatmin ediyor. İlla ki eleştirmem gerekirse, kablosu klasik plastik kablo. Örgü kablo kullanmamışlar ve üzerinde ki ışıkları usb soketinden çıkarmadan kapatamamak.
aa nasıl ya örgülü olması lazım

aa nasıl ya örgülü olması lazım
Valla bendeki örgüsüz. Daha sonrasında örgü koydularsa bilemeyeceğim. Hatta ilk başlarda baya canımı sıkmıştı bu durum.
Diğer bileşenlerde de kullandığım ürünler;

GameNote MS1026 Kablolu RGB Gaming Mouse
Gamenote KB487L Kablolu RGB Gaming Klavye

Yeni konular

Geri
Yukarı