Gamenote KB-487l vs Trust 22507 GXT 830 RW avon

Rugzorimed

Decapat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Bu iki klavye arasından sizce hangisi alınır? Gamenote'yi tercih ediyordum ancak bildiğim kadarıyla tuşlarda herhangi bir aydınlatma yokmuş. Geceleri klavye kullanan biri olarak benim için büyük bir eksiklik olduğunu fark ettim. Yine de ikisi arasında hangisi daha iyidir? Diye sormak isterim.
https://www.hepsiburada.com/gamenot...agaza=sepetegelsin&url_src=and-product-detail

Son düzenleyen: Moderatör:
Trust klavye de tuş aşınması yoksa alınır trust. Fakat varsa alınmaz ve evet dediğiniz gibi tuşlar gözükmüyor gamenote'da kendim kullanıyorum. Açıkçası membran klavye ye kıyasla tuş sesleri biraz fazla. Dediğim gibi trust'da aşınma olmuyorsa trust alınır.

Madem geceleri kullanıyorsunuz GXT 830'u tercih edin. KB487L'de tuş baskısı yüzünden ışık geçmiyor. Yalnız multimedya tuşlarından ödün vermeniz gerekiyor.

KB487L kullanıyorum, tuşların üzerinde ışıklandırma yok sadece arkasından ışık vuruyor o yüzden karanlıkta görmek zor fakat tuşların yerini ezberlediğimden gözüm kapalı yazabildiğim için çok takmıyorum. Multimedya tuşları çok işe yarıyor fakat ışık sıkıntısı sizi rahatsız ediyorsa Trust'a da bakabilirsiniz.
Haziran ayında aldığımda 183TL'ydi uçmuş fiyatı...

KB487L kullanıyorum, tuşların üzerinde ışıklandırma yok sadece arkasından ışık vuruyor o yüzden karanlıkta görmek zor fakat tuşların yerini ezberlediğimden gözüm kapalı yazabildiğim için çok takmıyorum. Multimedya tuşları çok işe yarıyor fakat ışık sıkıntısı sizi rahatsız ediyorsa Trust'a da bakabilirsiniz.
Haziran ayında aldığımda 183TL'ydi uçmuş fiyatı...
Anladım hocam. Bakmadan klavye kullanabildiğim için sanırım Gamenote alacağım tasarım olarak da şık duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı