Gamenote KB432l yerine KB862l alınır mı?

Proteus

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gamenote KB432l klavyesini kullanıyordum tuşları basmamaya başladı garantiye gönderdim. Bir üst model diye KB862l yi teklif ettiler ama kabul etmeli miyim daha iyi mi anlayamadım internette fiyatı KB432'nin daha yüksek.

İkisinin birbirinden pek farkı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta herhangi bir ücret karşılığı da değil. Kabul edilebilir bir teklif.

Piyasada ürün kalmayınca satıcılar çok zeki oldukları için "ne kadar nadir ise o kadar değerli" taktiğini uyguluyorlar o yüzden pahalı. Değişim yapılacak klavye hoş ve güzel kardeşim kullanıyor deneyimleme şansım oldu. Şahsen pahalı ve nadir bir klavyem olmasa tercih edeceğim ilk klavye olurdu.

Gamenote alınmasını önermiyorum. Öncelikle yetkili sevgisi yok. Tuşları gidebilir hemen benim gitti.

Gamenote alınmasını önermiyorum. Öncelikle yetkili sevgisi yok. Tuşları gidebilir hemen benim gitti.

Hocam yaklaşık 1 yıl önde Gamepower alacaktım onu da çok kötülediler Gamenote nispeten daha iyiydi Gamenote aldım tuşlar gitti dediğiniz gibi garantiden değişim dediler başka klavye gönderecekler şimdi göreceğiz.

Hocam yaklaşık 1 yıl önde Gamepower alacaktım onu da çok kötülediler Gamenote nispeten daha iyiydi Gamenote aldım tuşlar gitti dediğiniz gibi garantiden değişim dediler başka klavye gönderecekler şimdi göreceğiz.
Garantisi mi varmış bu markanın? Eğer site adı belli ise söyler misiniz? Benimde tuşlar basmıyor klavyeyi aldığıma pişman oldum. Bu iki markada kötü aslında ama ekonomik diye tercih ediliyor. Güzel fiyat verilmezse güzel klavye olmuyor gerçekten.

Garantisi mi varmış bu markanın? Eğer site adı belli ise söyler misiniz? Benim de tuşlar basmıyor klavyeyi aldığıma pişman oldum. Bu iki markada kötü aslında ama ekonomik diye tercih ediliyor. Güzel fiyat verilmezse güzel klavye olmuyor gerçekten.

Hocam GameGaraj üzerinden almıştım oradan canlı desteğe yazdım ve bana bir kargo kodu verdiler gönderdim bugün de ( bir üst model olduğunu iddia ettikleri*) klavyeyi kargoya verdiklerini söylediler GameGaraj sitesinden canlı destekle iletişime geçip garantideki klavyemle ilgili bilgi istiyorum diyordum onlar beni başka kişilere aktarıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı