Gamenote KB435L garantiye kolay yollanabilir mi?

Bunun gibi bir çok şikayet var forumda ama sorunlu olmadığından çok eminsiniz, düşük bütçede uzun ömür beklemiyorum ama fanboyluk yapmanıza da gerek yok.

Bende KB435l kullanıyorum aynı sorun önceden daha fazla oluyordu şu an nadir olsa da yapıyor. Bende garantiye yollasam sıfırı ile değiştirirler mi acaba? @Anceph @dansemacabre @Garfield Hicks

Değişebilirler herhalde.
Bunun gibi birçok şikayet var forumda ama sorunlu olmadığından çok eminsiniz, düşük bütçede uzun ömür beklemiyorum ama fanboyluk yapmanıza da gerek yok.

Hocam sorun kronik değil, ama düşük bütçede 1 yıl maksimum zaten.

@Liberte Sergen Bu kadar kişi aynı sorunu yaşıyorsa sorun kronik demektir. Ürünler aslen Havit markasının ürünleri zaten. Klavyemden memnunum gönderip yenisini isteyeceğim.

Değil hocam GameGaraj'dan almayanlar yaşıyormuş gidip en ucuz yerden alınırsa olacağı bu. Sizin için. Deniyorum konu sahibi.

Değil hocam GameGaraj'dan almayanlar yaşıyormuş gidip en ucuz yerden alınırsa olacağı bu. Sizin için. Deniyorum konu sahibi.
İnadınızdan vazgeçin. Arkadaşım da ben de GameGaraj üzerinden aldık ürünü faturalı şekilde. Sorunun kronik olduğu belli.

İnadınızdan vazgeçin. Arkadaşım da ben de GameGaraj üzerinden aldık ürünü faturalı şekilde. Sorunun kronik olduğu belli.

İnat mi? Dostum ilk defa yaşayanları gördüm sorun kronik olsa herkes yaşar. Zaten bu bütçede fazla bir şey beklemek yanlış. Şu anki aklım olsa KB487l alırdım. Benim için hava güzel değişim olduğu için. Darısı sizin başınıza.

@Liberte Sergen Kronik sorun herkesin yaşadığı sorun değildir. Ürün kullanıcı hatası dışında bir çok insanda bu arızayı vermiş. Ben de değişim isteyip aynı klavyeyi kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum zaten. Teşekkürler.

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama klavyeyi garantiye yolladım faturasıyla beraber PTT Kargo firmasıyla. Üstünden tam 10 gün geçti. Dün sıfırını yolladılar elime.

Ben yurt içi ile yolladım GameGaraj'a sen Eksa'ya mı yolladın? Benimki de sıfırıyla değişti.

Geri
Yukarı