Gamenote KB435L garantiye kolay yollanabilir mi?

Bende KB435l kullanıyorum aynı sorun önceden daha fazla oluyordu şu an nadir olsa da yapıyor. Bende garantiye yollasam sıfırı ile değiştirirler mi acaba? @Anceph @dansemacabre @Garfield Hicks
Gamegarajdan almadım ben. Eksa elektroniği aradım ilgilendi onlar.
Ben yurt içi ile yolladım GameGaraj'a sen Eksa'ya mı yolladın? Benimki de sıfırıyla değişti.
Ben gamegarajdan almadığım için direk eksayla iletişime geçtim garanti belgesinin üstünde numaraları olduğu için.

GameGaraj'dan almadım ben. Eksa elektroniği aradım ilgilendi onlar.

Ben GameGaraj'dan almadığım için direk eksayla iletişime geçtim garanti belgesinin üstünde numaraları olduğu için.

Bende GameGaraj'dan almadım hocam. Umarım ikimiz de bir daha yaşamayız, gerçi benim sorun Ğ tuşundaydı Switch sesi yoktu yani basmama olmadı bende.

Bende GameGaraj'dan almadım hocam. Umarım ikimiz de bir daha yaşamayız, gerçi benim sorun ğ tuşundaydı Switch sesi yoktu yani basmama olmadı bende.

Bende direk tuş arada basmıyordu özellikle mesela FPS oyunu oynarken uzun süre basılı tuttuğum zaman bir yerden sonra algılamıyordu tuş. Bir daha olursa çok kullanmadığım bir tuşla a tuşunun switchinin yerini değiştirmeyi düşünüyorum :)

Bende direk tuş arada basmıyordu özellikle mesela FPS oyunu oynarken uzun süre basılı tuttuğum zaman bir yerden sonra algılamıyordu tuş. Bir daha olursa çok kullanmadığım bir tuşla a tuşunun switchinin yerini değiştirmeyi düşünüyorum :)

Lehimlemek zor hocam umarım bir daha olmaz.

Bunun gibi bir çok şikayet var forumda ama sorunlu olmadığından çok eminsiniz, düşük bütçede uzun ömür beklemiyorum ama fanboyluk yapmanıza da gerek yok.
Bir ay geçmeden tuşta tutukluk oluyorsa bu sorundur, düşük bütçe olmasından değil.
Yenisiyle değiştiler canım gamenoteciğim, kronik bir sorun değil ve eksa elektronikle değil GameGaraj'la iletişime geçtim.
Şimdi, siz GameGaraj ile iletişime geçtiniz değil mi? Ve sorunu bu şekilde çözdüler?

Bir ay geçmeden tuşta tutukluk oluyorsa bu sorundur, düşük bütçe olmasından değil.

Şimdi, siz GameGaraj ile iletişime geçtiniz değil mi? Ve sorunu bu şekilde çözdüler?

Klavyeyi gönderdim 2 gün sonra aradılar yarın yenisiyle değiştirip kargolayacağız diye yani çok kısaydı kargo gönderme ve teslim alma süresi dahil 1 hafta sürdü.

Herkeste oluyorsa kroniktir, sorun değil.
Klavyeyi gönderdim 2 gün sonra aradılar yarın yenisiyle değiştirip kargolayacağız diye yani çok kısaydı kargo gönderme ve teslim alma süresi dahil 1 hafta sürdü.
İyi bari benim klavyede de var, normalde de gönderecektim (sinirlenirim böyle durumlarda) olayların nasıl işleyeceğini öğrenmem iyi oldu teşekkürler. Ha bir sorum daha var, garanti kartının arkasında "par iadesi veya emsal başka bir ürünle değişim" seçeneği de vardı. Sizi onun hakkında bilgilendirdiler mi?

Nadiren bende de oluyor, kaliteli klavye ama fanboyluğa gerek yok.

Eğer rahatsız edecek seviyeye (günde 1 yapıyor bazen) gelirse ben de garantiye yollarım.

Geri
Yukarı