Gamenote KB487l vs Piranha 2345

Bunu Gamenote KB487L üzerinden yazıyorum, Gamenote alın. Aşırı dayanıklı ve bir sorununu görmedim, fiyatında rakipsiz. Ne idüğü belirsiz 3 harfli marketlerde satılan markalara fazla güvenmeyin.

Bunu Gamenote KB487L üzerinden yazıyorum, Gamenote alın. Aşırı dayanıklı ve bir sorununu görmedim, fiyatında rakipsiz. Ne idüğü belirsiz 3 harfli marketlerde satılan markalara fazla güvenmeyin.
Piranha Markaya Bilinmeyen Marka diyorsunuz ama GameNote'u neredeyse logitech yerine koydunuz.

Piranha Markaya Bilinmeyen Marka diyorsunuz ama GameNote'u neredeyse logitech yerine koydunuz.
Logitech kadar iyi değil fakat bu fiyat bandında güzel bir ürün. Gamenote Havit'in alt markası. Piranha ile daha önce sıkıntılar yaşadım.

Arkadaşlar klavye alacağım da hangisini almalıyım, Gamenote KB487l mı yoksa Piranha 2345 mi?
Piranha güzeldir uzun zamandır severek kullanıyorum incelemesi için buyrun:

Logitech kadar iyi değil fakat bu fiyat bandında güzel bir ürün. Gamenote Havit'in alt markası. Piranha ile daha önce sıkıntılar yaşadım.
Piranha Klavye kullanıyorum ve Severek kullanıyorum 2345 Gayet güzel bir klavye.

Havit kötü saatler üreten marka değil miydi?

Arkadaşlar peki hangisini almamı öneririsiniz ve en fazla kaç tuşa basabiliyorum ikisinde de bu çok önemli hangisi fazla ise onu alacağım da.

Peki hocam 200 TL bütçesinde yüksek tuş algılaması olan klavye falan önerebilir misiniz?
Gamenote KB487L 10 tuşa kadar algılıyor, şimdi test ettim. Bu bütçede alabileceğiniz pek bir alternatifi yok hocam.

Geri
Yukarı