İnceleme Piranha 2345 Gaming Klavye

İlk olarak incelemeye klavyenin görüntüsü ile başlayalım klavye şu şekilde görünüyor:
10159811231794.jpg

Gördüğünüz gibi Klavye ışıklı bir klavye ışığı sadece böyle herhangi bir renk veya tuş ayarı yapılamıyor.
Klavye ışığı Scroll Lock tuşu ile açılabiliyor. Klavyede Capslock ve numlock gibi tuşlara basınca Sağ üst
tarafta basılan Caps Lock, Scroll Lock ve Num Lock tuşlarına göre açık olan tuşun simgesinin ışığı yanıyor.
Klavye Alttaki tırnakların açılması ile biraz eğilebiliyor.

Onun dışında aşağı ve üst taraftaki bazı tuşlarda kendiliğinden hafif bir eğiklik var. Bunun nedenini bilmiyorum belki de bazı mekanik klavyelerde öyledir, çok mekanik klavye kullanmadığı için tam bilmiyorum. Onun dışında klavye hissiyatı güzel oyun oynarken veya yazı yazarken gayet rahatlık ile yazı yazabiliyorum ve tuşların tıkırtısını da duyabiliyorum. Üstte multi-
medya F tuşları var (F1,F2,F3 vb.) bu tuşlar FN tuşu ile İkonlarındaki işlemleri yapabiliyor.

Fiyatına göre gayet güzel bir klavye özellikle 120 TL gibi bir fiyata (6.50 Dolar ediyor.) Benim çok büyük bir bütçem yoktu zaten
çok klavye mouse ve kulaklık bütçe ayırmadım. Benim işimi de fazlası ile gördü ve görmeye devam ediyor.
Ama bütçeniz varsa eğer Bim'e gelen HP Pavilion Gaming Klavyeyi (Ben aslında HP'nin klavyesini almak iste-
miştim ama bütçem yetmemişti kendimde bir HP Pavilion Gaming Laptop Kullanıcısıyım.) veya Logitech gibi
SteelSeries gibi bir klavyeyi almanızı öneririm bilek desteği var ve tuş hissiyatı daha iyi bana göre bir Steelseries
veya Logitech klavye kadar olmasa da çok profesyonel oyuncu değilseniz eğlenmek için oyun oynuyorsanız
(Ben öyleyim.) veya sadece yazı yazacaksanız gayet güzel bir klavye. Alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullandım sadece sık kullandığım değil aşağı yukarı her tuş silindi berbat görünüyordu. Kablosunda da sorun vardı çıkıyordu arada sırada.

Bir ara alayım demiştim ışığı görmek için termal gözlük falan gerekiyor. Ben hiç beğenmiyorum, almayı düşünen varsa 20-30 TL daha ekleyip bunu alsınlar 2 yıldır kullanıyorum sapasağlam ışığı herkesi tatmin eder üstelik tasarımı da çok hoş.

Kendi kullandığın yerden bir fotoğraf atsan daha güzel olur hocam.
Buyrun:
IMG_20221105_172053.jpg

Ben kullandım sadece sık kullandığım değil aşağı yukarı her tuş silindi berbat görünüyordu. Kablosunda da sorun vardı çıkıyordu arada sırada.
Buna katılmıyorum arkadaşım 2 yıldır kullanıyor hala hiçbir tuşu silinmedi bende 1 aydır kullanıyorum.

Bir ara alayım demiştim ışığı görmek için termal gözlük falan gerekiyor. Ben hiç beğenmiyorum, almayı düşünen varsa 20-30 TL daha ekleyip bunu alsınlar 2 yıldır kullanıyorum sapasağlam ışığı herkesi tatmin eder üstelik tasarımı da çok hoş.
Işık için klavye almak ne kadar mantıklı?

Piranha'nın bazı ürünleri ömürlük, bazı ürünleri 2 günlük oluyor. Powerbank'ım var, aldığım günden beri çalışıyor, yanlız bilekliği aldığım gün bozuktu.

Geri
Yukarı