GameNote KB857L alınır mı?

Arkadaşlar son güncelleme olarak, şu anda klavyede herhangi bir sorun yok. Hala gayet aktif bir şekilde kullanıyorum. Ama keşke Türkçe olsaymış.

Bende dün sipariş ettim yarın elime ulaşacak haftaya kullanmaya başlarım. Bilek destekli ve numpadli modeliyle arasında 200 lira fark varmış bilek desteğini kullanır mıyım bilmiyorum ama numpadi kullanabilirdim ama iade edip tekrar almak istemedim. Hemen de kargoya verilmiş zaten. Siz numpadi aradınız mı hiç? Yoksa olmasa da oluyor mu?

frisby fk-g406qu - Google Alışveriş Hocam komik gelebilir ama Frisby FX2 önermek istiyorum. Bu attığım link gamemaxın aynı modeli. Frisby artık üretmiyor. Ben 10 senedir kullanıyorum klavyeyi hala tüm tuşları çalışıyor. Mekanik değil ama hissiyatını bayağı veriyor. Ben garip ama ayrılmakta istemiyorum bu klavyeden. Yine söylüyorum gamemax nasıl yapmıştır bilemem.

Arkadaşlar klavyede 2 aydır "a" tuşunun bazen 2 defa tıklama bazen ise hiç tıklamama sorunu var. Alalı üstünden 1 sene geçtikten sonra böyle olması hoş olmadı çıkçsı.

Yeni konular

Geri
Yukarı