İnceleme Gamenote MS1001 Gaming mouse

Evet dostlar tam olarak 2 aydır kullandığım forumdan öneri ile aldığım Gamenote MS1001 Gaming mouse incelemesine başlayayım.
Ben ürünü GittiGidiyor GameGaraj satıcısı üzerinden kargo dahil 79TL'ye satın aldım.

İlk hissiyat ve tuşlar:
Ürünü kutusundan ilk çıkardığım an fiyatına oranla kalitesi hoşuma gitti daha önce A101 de satılan Piranha X7 adlı ürünü kullandığım için çok çok daha güzel hissettirdi.
Toplamda 7 adet tuş bulunmakta 6 numaralı tuş ile hızlı bir şekilde DPI değişimi altındaki tuş ile RGB aydınlatmanın ayarını yapabiliyorsunuz ayrıca bütün tuşlara yazılımı üzerinden makro atama şansınız bulunmakta.

Driver:
Bu driver ile ilgili sorun yaşayan çok kişi var bazı kişilerde ürünün resmi sitesindeki driver çalışmıyor bu durumu ben de yaşadım sonradan biraz araştırarak yine TP de bulduğum driveri indirerek yazılımını aktif ettim. Aslında bu driver MS733 adlı modelin driveri fakat MS1001 de de çalışmakta.

Tasarım ve kalite:
Ürün ASUS Gladius 2'ye tasarım olarak bayağı bir benzemekte ve benim de çok hoşuma gidiyor.
Kalite olarak da bu fiyat bandına göre kaliteli diyebilirim plastikleri güzel hissettiriyor.

RGB:
Bu fareyi alırken en çok merak ettiğim şey idi.
Toplamda 6 adet modu var renkler canlı geçiş sürelerini hızlarını vs ayarlayabiliyorsunuz bu fiyata daha ne olsun 😀

Artıları:
Fiyatına oranla kalitesi.
Yazılım desteği.
RGB aydınlatmaların ayarlanabilir olması ve canlılığı.
Makro atanabilmesi / 7 tuşlu olması.

Eksileri:
Ben pek bir eksiğini görmedim tek sorun eliniz küçük ise size göre bir ürün değil çünkü ürün büyük sayılır benim 16/17 CM elime göre bir tık büyük geldi.
Ayrıca ürünün fiyatı 2 ay önce 79TL iken şu anda en uygunu 120TL olmuş.

Farenin fotoğraflarını aşağıya ekledim bakabilirsiniz incelemede bir kusurum oldu ise söylerseniz düzeltirim teşekkürler.

Dosya Ekleri

• mouse1.PNG
    mouse1.PNG
    581 KB · Görüntüleme: 245
  • mouse2.PNG
    mouse2.PNG
    463,5 KB · Görüntüleme: 218
  • mouse3.PNG
    mouse3.PNG
    403,3 KB · Görüntüleme: 172
  • mouse4.PNG
    mouse4.PNG
    404,8 KB · Görüntüleme: 202
  • IMG_20211201_191622.jpg
    IMG_20211201_191622.jpg
    232,2 KB · Görüntüleme: 261
  • IMG_20211201_191529.jpg
    IMG_20211201_191529.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 249
  • IMG_20211201_191541.jpg
    IMG_20211201_191541.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 256
  • IMG_20211201_191436.jpg
    IMG_20211201_191436.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 258
Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse'ın driverını kurdum fakat bazı şeyleri değiştirdiğimde device is disconnected diyor. Elime biraz büyük geldi ama olsun ben beğendim 😀.
Mouse'ın driverını kurdum fakat bazı şeyleri değiştirdiğimde device is disconnected diyor. Elime biraz büyük geldi ama olsun ben beğendim 😀.

Sorunu çözdüm.

Son düzenleme:
Evet dostlar tam olarak 2 aydır kullandığım forumdan öneri ile aldığım Gamenote MS1001 Gaming mouse incelemesine başlayayım.
Ben ürünü GittiGidiyor GameGaraj satıcısı üzerinden kargo dahil 79TL'ye satın aldım.

İlk hissiyat ve tuşlar:
Ürünü kutusundan ilk çıkardığım an fiyatına oranla kalitesi hoşuma gitti daha önce A101 de satılan Piranha X7 adlı ürünü kullandığım için çok çok daha güzel hissettirdi.
Toplamda 7 adet tuş bulunmakta 6 numaralı tuş ile hızlı bir şekilde DPI değişimi altındaki tuş ile RGB aydınlatmanın ayarını yapabiliyorsunuz ayrıca bütün tuşlara yazılımı üzerinden makro atama şansınız bulunmakta.

Driver:
Bu driver ile ilgili sorun yaşayan çok kişi var bazı kişilerde ürünün resmi sitesindeki driver çalışmıyor bu durumu ben de yaşadım sonradan biraz araştırarak yine TP de bulduğum driveri indirerek yazılımını aktif ettim. Aslında bu driver MS733 adlı modelin driveri fakat MS1001 de de çalışmakta.

Tasarım ve kalite:
Ürün ASUS Gladius 2'ye tasarım olarak bayağı bir benzemekte ve benim de çok hoşuma gidiyor.
Kalite olarak da bu fiyat bandına göre kaliteli diyebilirim plastikleri güzel hissettiriyor.

RGB:
Bu fareyi alırken en çok merak ettiğim şey idi.
Toplamda 6 adet modu var renkler canlı geçiş sürelerini hızlarını vs ayarlayabiliyorsunuz bu fiyata daha ne olsun 😀

Artıları:
Fiyatına oranla kalitesi.
Yazılım desteği.
RGB aydınlatmaların ayarlanabilir olması ve canlılığı.
Makro atanabilmesi / 7 tuşlu olması.

Eksileri:
Ben pek bir eksiğini görmedim tek sorun eliniz küçük ise size göre bir ürün değil çünkü ürün büyük sayılır benim 16/17 CM elime göre bir tık büyük geldi.
Ayrıca ürünün fiyatı 2 ay önce 79TL iken şu anda en uygunu 120TL olmuş.

Farenin fotoğraflarını aşağıya ekledim bakabilirsiniz incelemede bir kusurum oldu ise söylerseniz düzeltirim teşekkürler.
Hocam elinize sağlık, yararlı ve faydalı bir inceleme olmuş. Ben de aynı mouse 1 yıldır aşkını kullanıyorum, gerçekten çok kaliteli bir hissiyatı var.

Hocam bu arad bir şey sormak istiyorum, son zamanlar da yaşıyorum bunu, mouse'I istediğim bir renk moduna alıyorum sonra kullanırken renk modu değişiyor kendi kendine, sizde oluyor mu?

Geri
Yukarı