GameNote MS1021W alınır mı?

Bütçe
120-150 TL

yika38

Gigapat
Makaleler
11
Yer
Kayseri
Yaklaşık üç dört yıldır kullanmış olduğum Logitech M171 farenin tekeri bozulunca yeni fare almaya karar verdim.

Yeni kablosuz fare için 120-150 TL bütçe ayırdım. Bir kere alıp yıllarca kullanmak istiyorum; boyasının çıkması, arada takılması gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum. Gözüme GameGaraj'daki GameNote MS1021W fareyi kestirdim, fiyatı da 200 TL'den 140 TL'ye düşmüş. Tabii, kalitesini bilmiyorum.

Bu fare nasıldır? Önerir misiniz?

Not: Fare önerilerinizde kesinlikle kablolu fare istemiyorum.

Son düzenleme:
DD

Yaklaşık üç dört yıldır kullanmış olduğum Logitech M171 farenin tekeri bozulunca yeni fare almaya karar verdim.

Yeni kablosuz fare için 120-150 TL bütçe ayırdım. Bir kere alıp yıllarca kullanmak istiyorum; boyasının çıkması, arada takılması gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum. Gözüme GameGaraj'daki GameNote MS1021W fareyi kestirdim, fiyatı da 200 TL'den 140 TL'ye düşmüş. Tabii, kalitesini bilmiyorum.

Bu fare nasıldır? Önerir misiniz?

Daha kaliteli mouse öneririm.
Logitech M235 Kablosuz Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri (hepsiburada.com)
Asus WT425 Kablosuz Optik Sessiz Tıklama Özellikli Siyah Fiyatı (hepsiburada.com)
Rampage SMX-R12 Hawker Siyah 4800Dpi Oyuncu Kablosuz Mouse Fiyatı (hepsiburada.com)
Rampage SMX-R44 Makrolu 6400DPI RGB Ledli Oyuncu Mouse - Fiyatı (hepsiburada.com)

Özellikle R44 öneririm, tıklayınca baya ses çıkartıyor, ama çok kaliteli, hiç bozulmadı 4 ay kullandım, 3 defa düşürdüm sağlam çalışıyor.

@Anil Alkan tercihen Rampage almayacağım. Onun dışında, kesinlikle kablolu fare istemiyorum. Logitech olanı düşünebilirim fakat o kadar para ödemişken fazla tuş, DPI ayarlama gibi özellikleri olursa daha güzel olur. Yine de öneriniz için teşekkür ederim. :)

@MisakiTaro o fareyi düşündüm ama kablolu fare istemiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim. :)

@Anil Alkan tercihen Rampage almayacağım. Onun dışında,kesinlikle kablolu fare istemiyorum.Logitech olanı düşünebilirim fakat o kadar para ödemişken fazla tuş, DPI ayarlama gibi özellikleri olursa daha güzel olur. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.:)

@MisakiTaro o fareyi düşündüm ama kablolu fare istemiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim.:)

Hocam o zaman Logitech M.235 kullanın, zor zor tıklayın ses çıkmayacak, çok iyi, ama 1 ayda bozuldu iade ettirdim, belki sorun bendedir ama çok kaliteli.

MS1021W alınabilir. Alternatif istersen;
Bu M238'i kendim kullanıyorum. Ben 3 yıl önce 67TL'ye almıştım, çok fena zam yemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı