GAMEON GOE24FHD165 monitör alınır mı?

Revistern

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD R5 5600-ASROCK RX6600 Challenger-B450M-CORSAIR 16GB-1TB SSD
Ar*p markası galiba, yani Casper alırım diyorsanız bunu da alırsınız ama kesinlikle alınmamalı.

Arkadaşın yaptığı yönlendirmeye göre Casper alınabilir gelmişti bana VA panelin ghosting yaptığını bilmiyordum.
Bu monitör IPS olunca belki alınabilir diye sormuştum.

Gameon IPS monitörü aldım gayet memnunum bir aksilik çıkmadı. Free Sync destekliyor. 165 Hz 1 ms kullanıyorum. HDR özelliği yok bilginiz olsun (ya da ben bulamadım). Çünkü monitör 250 nit parlaklığa sahip HDR için 300 nit gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca hoparlör de bulunmakta. Fiyat performans ürünü. Ölü piksel veya ghosting yok.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-21 at 13.23.02.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-21 at 13.23.02.jpeg
    237,9 KB · Görüntüleme: 623
Gameon IPS monitörü aldım gayet memnunum bir aksilik çıkmadı. Free Sync destekliyor. 165 Hz 1 ms kullanıyorum. HDR özelliği yok bilginiz olsun (ya da ben bulamadım). Çünkü monitör 250 nit parlaklığa sahip HDR için 300 nit gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca hoparlör de bulunmakta. Fiyat performans ürünü. Ölü piksel veya ghosting yok.

İmkanınız varsa YouTube'a inceleme çeker misniz?

Hocam rica etsem ulaşa bileceğim bir herhangi bir adres bırakır mısınız? Monitör hakkında birkaç soru soracaktım.

Geri
Yukarı