Gamepad kalibrasyonu nasıl yapılmalı?

Ronnie1035

Hectopat
Gamepadimde normalde pes oynuyordum sadece. Dün Tomb Raider ve GTA V'te denedim ancak şöyle bir sorun var: 2. analog tuş deniyordu galiba o dönen tuş yani onla etrafa bakamıyorum. O tuşu hareket ettirdiğimde yandaki düğmelerin işlevini görüyor yani etrafa bakmak için çevirdiğimde zıplıyor eğiliyor vs. bu bütün oyunlarda var nasıl düzeltebilirim?

Kullandığınız cihaz ucuz olduğundan dolayı olabilir. Böyle bir sorunun olmaması lazım. Oyunun ayarlarına girerek kurcalayabilirsiniz. Bunun dışında çözüme kavuşmadıysa teknik servise gönderebilirsiniz.

Hocam, bu emülatörü oyunun bulunduğu klasöre atıp çalıştırın. Daha sonra ayarları yapıp deneyin.

Hocam ucuz ve kalitesiz bi ürün değil modeli şu . Zaten normalde o tarz bi dosyayı oyuna atıp çalıştırıyorum yoksa hiç çalışmıyor.
Sorunu size bu videoyla anlatabilirim 2. tuşu çevirince tuşlar çalışıyor.

Son düzenleme:
Hocam ucuz ve kalitesiz bi ürün değil modeli şu . Zaten normalde o tarz bi dosyayı oyuna atıp çalıştırıyorum yoksa hiç çalışmıyor.
Sorunu size bu videoyla anlatabilirim 2. tuşu çevirince tuşlar çalışıyor.
Hocam 5 senedir aynı gamepadi kullanıyorum. Gta V'te Gamepad ayarına girin. Sonra resimdeki analog açma düğmesine basın. Bastıktan sonra ışığı yanacaktır. O şekilde analog ayarını yapıp deneyin.
1599732212833.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı