Gamepad önerisi

Xbox gamepadi öneririm. Alışması gayet kolay. Bütçeniz varsa 9. nesil almanız iyi olur. Ama o kadar vermenize bence gerek yok. Ben Series X ile gelen 9. nesil gamepadi kullanıyorum. 2. kol almam gerekiyordu ama 0 fiyatını vermek istemedim. Bir kaç hafta letgodan kovaladım. 250 tlye sıfır gibi 8. nesil kolu aldım ikinci el. One gamepadinde bluetooth yok. One S ve Series kollarında var.

Xbox gamepadi öneririm. Alışması gayet kolay. Bütçeniz varsa 9. nesil almanız iyi olur. Ama o kadar vermenize bence gerek yok. Ben Series X ile gelen 9. nesil gamepadi kullanıyorum. 2. kol almam gerekiyordu ama 0 fiyatını vermek istemedim. Birkaç hafta Letgo'dan kovaladım. 250 TL'ye sıfır gibi 8. nesil kolu aldım ikinci el. One gamepadinde Bluetooth yok. One S ve series kollarında var.

Bunu öğrendiğim iyi oldu fakat ikinci el almak istemiyorum şu dönemde içime sinmiyor. Teşekkürler yine de.

700 TL güzel fiyat ancak BT ile çalışıyor.

Biri iyi biri kötü değil. F710 iyi, Xbox daha iyi. F710'un bence tek eksisi eski bir model olması. Kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer Playstation düzenine hakimsen F710 senin işini görecektir diye düşünüyorum. Analog ve trigger hassasiyetleri gayet iyi.

F710 kalite olarak kötü değil ama ergonomi olarak beni çok rahatsız ediyordu. Ergonomi açısından aralarında çok fazla fark var bunu da hesaba katarak alın. Olay sadece kalitede bitmiyor.

F710 kalite olarak kötü değil ama ergonomi olarak beni çok rahatsız ediyordu. Ergonomi açısından aralarında çok fazla fark var bunu da hesaba katarak alın. Olay sadece kalitede bitmiyor.
Bence elle alakalı bu durum. Dualshock 4 beni rahatsız ederken Dualshock 3 ve F710 çok rahat geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı