Gamepad önerisi

Hocam bende Directinput bir gamepad ile FIFA oynamaya çalıştım ve X360CE kullandım fakat F310 daha mantıklı bir seçenek olur. X360CE yüzünden birçok kez oyun attı.
bende oyundan atma durumları olmadı hiç ama dediğim gibi önerim düşük bütçelilere para varsa ztn f310 kesinlikle

Bütçe arttırıp F310 almanızı öneririm. Çakma ve merdiven altı kollardan uzak durun.
Yahu şu kolu her konuda önermeyi bırakın sosyal sakinleri. Kol eski bir kol gibi, hiç ergonomik değil ayrıca analog tuşları soyuluyor. Parasına değmez.

Yahu şu kolu her konuda önermeyi bırakın sosyal sakinleri. Kol eski bir kol gibi, hiç ergonomik değil ayrıca analog tuşları soyuluyor. Parasına değmez.

Hocam ergonomi konusunda eğer PS5 kolundan bu kola geçerse tabii rahatsız eder ancak bu zamana kadar kol ile vakit geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki eski olsa da günümüzde bu bütçedeki her kola on basar. Ergono misinden ben memnunum, analog tuşlarındaki soyulma konusunda ise daha bir yamuğunu görmedim. Bu fiyatlar değişmez ise ve bu bütçede farklı iyi bir ürün çıkmaz ise F310 önermeye devam edeceğim, saygılar :)

Hocam ergonomi konusunda eğer PS5 kolundan bu kola geçerse tabii rahatsız eder ancak bu zamana kadar kol ile vakit geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki eski olsa da günümüzde bu bütçedeki her kola on basar. Ergono misinden ben memnunum, analog tuşlarındaki soyulma konusunda ise daha bir yamuğunu görmedim. Bu fiyatlar değişmez ise ve bu bütçede farklı iyi bir ürün çıkmaz ise F310 önermeye devam edeceğim, saygılar :)
Ya ben F310 sevmedim kablolu diye fiyatı fazla biraz. F710 da pahalı ama kablosuz ve hem dinput hem xinput desteği var. analog tuş kılıfı ile kullanılabilir belki.

Ya ben F310 sevmedim kablolu diye fiyatı fazla biraz. F710 da pahalı ama kablosuz ve hem dinput hem xinput desteği var. analog tuş kılıfı ile kullanılabilir belki.
Hocam kablo farkından dolayı 250TL'lik bir fark oluyor. Bütçe 700TL olsaydı 150 daha eklerdim Msi Force GC20 V2 alırdım açıkçası. Bütçe düşük olduğu için bu fiyata sadece F310 ve replikalar var gibi gözüküyor. F710 iyi bir seçenek değil gibi kendi fiyat bandında.

O satıcı değil, marka. Çakma ürün bu arada, alınmaz.

İlla o bütçeyi aşamam diyorsanız buna bakmanızı öneririm: RUSH FREEMAN GW909 WIRELESS GAMEPAD - Rush

Dostum attığın linkten bilgisayarıma bir şeyler indirilmeye çalışıldı?

1699018720910.png

Dosya Ekleri

• 1699018712686.png
    1699018712686.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı