Gamepad önerisi

Şöyle zaten ikisi de neredeyse 3K TL fiyatları aynı olduğu için biraz hangisinin daha iyi olduğunu araştırmaya çalışıyorum
2300'e xbox controller alıp yanına attığım şarj cihazı ve pilleri öneririm ben tam bütçene uygun geliyor.

Peki anladım. Size göre hangisi daha rahat
Ben dualshock, dualsense ve 9. nesil xbox kolu kullandım, kendi tercihim Xbox Controller alıştıktan sonra çok konforlu geliyor.

2300'e xbox controller alıp yanına attığım şarj cihazı ve pilleri öneririm ben tam bütçene uygun geliyor.
8BitDo Ultimate Bluetooth çok daha önde.

9. Nesile göre artıları:

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Şarj Dock'u.
Şarjlı olması.
Hall effect analoglar.
Driver (PC ve Telefon)
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.
Arkadaki makro tuşları.
Bluetooth dışında 2.4G desteğinin de olması.

2300'e Xbox Controller alıp yanına attığım şarj cihazı ve pilleri öneririm ben tam bütçene uygun geliyor.

Anladım teşekkür ederim. Tek sorun şu. Ben PlayStation kollarını Xbox kollarına göre daha çok seviyorum. DualSense tam anlamıyla uyumlu olsa direkt alacağım fakat bazı sorunlar var. Xbox Controller hiç kullanmadım alışması zor olur mu acaba?

8BitDo Ultimate Bluetooth çok daha önde.

9. Nesile göre artıları:

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Şarj Dock'u.
Şarjlı olması.
Hall effect analoglar.
Driver (PC ve Telefon)
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.
Arkadaki makro tuşları.
Bluetooth dışında 2.4G desteğinin de olması.
Peki bir sorunla karşılaştığında garanti imkanı nedir Türkiye içinde ?

Anladım teşekkür ederim. Tek sorun şu. Ben PlayStation kollarını Xbox kollarına göre daha çok seviyorum. DualSense tam anlamıyla uyumlu olsa direkt alacağım fakat bazı sorunlar var. Xbox Controller hiç kullanmadım alışması zor olur mu acaba?
Zor değil bende PS5'te var ikisi arasında geçiş yapınca 1-2 saate elim alışıyor.

Geri
Yukarı