Gamepad'e 3.000 TL vermeye gerek var mı?

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Almayı düşündüğüm gameped Xbox 9.
Nesil ve fiyatı ortalama 3.000 TL ve bu koldan 2 tane alacağım. Futbol oyunları ile aram çok yok. Arkadaşlar ısrar ederse arada playstion kafeye gidip oynuyoruz ama yalan söylemeyin oldukça da eğleniyoruz. Onun dışında FPS oyunları ve hikayeli oyunlar oynuyorum genelde. Eğer gamepad alırsam muhtemelen arkadaşlar geldikçe bilgisayardan FIFA oynarım veya kardeşimle FIFA oynarım. Ben tüm oyunları klavyeden oynadığım ve alıştığım için gameped alırsam oynar mıyım yoksa bir köşede durur mu emin olamadım. Şimdi o kadar para verip de kullanmazsam olmaz. Ama alırsam da çok kullanacağımı sanmıyorum. O yüzden ikilimde kaldım. Sizce bir Gameped'e o kadar para verip alınır mı? Alırsam eğer gerçekten arkadaşlarımla veya kardeşimle oynarken oldukça eğlenceğim ama nereye kadar. Diğer bir korkum ise bir anlık hevesle alıp hemen hemen hiç kullanmamakdan korkmuyorum açıkçası.
Oynadığım oyunlar genelde;
Metro, Max Payne, Hitman, Need for Speed, lego Marvel, Witcher, CS:GO, Valorant, Left 4 Dead 2, Half-Life, Hades, Forest tarzı oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
8BitDo'ya da yönelebilirsiniz.

Hocam onun fiyatı da 2.400 TL. Xbox kolu ile arasında 600 TL fark var. Arada kalite ve ömür olarak çok fark var mı?

Dosya Ekleri

• 1705483982452.png
    1705483982452.png
    23 KB · Görüntüleme: 17
O zaman Xbox tercih edin. Kalitesiz değiller. Ancak Xbox alabiliyorken 8BitDo mantıksız olur bence.

Hocam bu iki model arasında ne fark var acaba biliyor musunuz? Mesela 2. linkten mavi rengini seçersem. USB doungle gibi bir şey var. Ama iki linkte de beyaz olanı seçersem aynı gibi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı