Gamepadler sistemde tanınmıyor

Yusuf Serdar28

Decapat
Daha fazla  
Ben uzun zaman önce 2 adet gamepad aldım. Tamamen çakma platoon marka gamepadler. Yaklaşık 3 ay kullandım. Normal bir şekilde her zaman yaptığım gibi USB'yi taktım ve pes oynayacaktım. Ancak USB tanınmadı hatası verdi. Her neyse, ben bu gamepadleri bu olaydan sonra daha da kullanamadım. Ben şöyle çözüm önerileri gördüm; X360CE indirerek yapılaibilir deniyor fakat PC kolu tanımıyor. Kolu tanıması için USB dönüştürücü almamı önerdi bir arkadaş. Bu işe yarar mı? Oyun kolunu okuuttuktan sonra Xbox360CE'den ise oyun kolunu Xbox koluna çeviriyor dediler, bu doğru mu doğru ise işe yarıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kolu olarak çok eskiden aldıgım çakma ps3 kolu idi, çevirici ile kullanmıstım. Herhangi bir gamepad olabilir bütçe söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Oyun kolu olarak çok eskiden aldıgım çakma ps3 kolu idi, çevirici ile kullanmıstım. Herhangi bir gamepad olabilir bütçe söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.
Olabildiğince ucuz olsun. Ancak ucuz olacak diye hemen bozulacak bir şey olmasın olabildiğince bütçe ayırmaya çalışırım. Ancak 100TL bandınsa olursa iyi olur. Kaliteye göre 200'ü görebilir. He birde dönüştürücü ile gamepad'i tanıtıp oynadınız mı, benim de eski gamepadlerim bu şekilde çalışabilir mi?

Platoon gamepadler için internette driverlar var deneyebilirsin.
Herhangi bir işe yaramıyor.

Olabildiğince ucuz olsun. Ancak ucuz olacak diye hemen bozulacak bir şey olmasın olabildiğince bütçe ayırmaya çalışırım. Ancak 100TL bandınsa olursa iyi olur. Kaliteye göre 200'ü görebilir. He birde dönüştürücü ile gamepad'i tanıtıp oynadınız mı, benim de eski gamepadlerim bu şekilde çalışabilir mi?

Herhangi bir işe yaramıyor.
Dönüştürücü ile kullanmıstım evet.

Dosya Ekleri

• e88edfe6-ab85-44a3-bf84-69ef4473b07a.png
    e88edfe6-ab85-44a3-bf84-69ef4473b07a.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı