Gameplus GAME+ GeForce NOW'da paket kaybı var

Lanidrac

Kilopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
aaaa.png

dddddd.png

GFN'de test yaptığım zaman download hızım neredeyse yarısı kadar çıkıyor. Bazen daha az bile çıkabiliyor. Oyuna girdiğimde ise çok fazla paket kaybı yaşıyorum. Görüntüde bozulmalar donmalar ve seste de kopmalar oluyor.

Son düzenleme:
CMD'yi açıp Ping 146.66.155.1 -t komutunu girer misin? Bir süre öyle dursun sonra CTRL C kombinasyonunu kullanarak durdur. Bak bakalım gerçekten paket kaybı durumu var mı. Yönetici olarak başlatmayı unutma.

1658059994319.png

CMD'yi açıp ping 146.66.155.1 -t komutunu girer misin? Bir süre öyle dursun sonra CTRL C kombinasyonunu kullanarak durdur. Bak bakalım gerçekten paket kaybı durumu var mı? Yönetici olarak başlatmayı unutma.

Paket kaybı yaşanmadı. Yaklaşık 5 6 dk bıraktım.

Bu IP'nin GAME+'a ait olduğuna emin misiniz?

Eki Görüntüle 1453882

Paket kaybı yaşanmadı. Yaklaşık 5 6 dk bıraktım.

Bu IP'nin GAME+'a ait olduğuna emin misiniz?
Game+'a ait değil. İnternetinde sorun var mı diye bakmak istedim. Speedtest yaptığında droplar gözükmez çünkü. O zaman kendi sunucularında bir sorun vardır. Zaten kaliteli sunuculara çok sahip değiller. Başka bir gün deneyin bakın aynı problem devam ediyor mu diye. Devam ediyorsa internet sağlayıcınız veya Game+ yetkilileriyle iletişime geçin.

gow.png

GAME+'a ait değil. İnternetinde sorun var mı diye bakmak istedim. Speedtest yaptığında droplar gözükmez çünkü. O zaman kendi sunucularında bir sorun vardır. Zaten kaliteli sunuculara çok sahip değiller. Başka bir gün deneyin bakın aynı problem devam ediyor mu diye. Devam ediyorsa internet sağlayıcınız veya GAME+ yetkilileriyle iletişime geçin.

Yaklaşık 1.5 saatlik oynanıştan sonra bu SS i aldım. Öncekinden daha iyi bir oynanış oldu ama yine de sorun devam ediyor.

@Lanidrac Problemin nedenini bulabildiniz mi?
Türknetten netspeede geçtim sorunda iyileşme oldu ancak tamamen düzelmedi. Bölgenin altyapısı kaynaklı olduğunu düşünüyorum. malum 25-30 senelik bina.

Aynı sorun bende de var. 100Mbps fiber Superonline kullanıcısıyım.
Benim altyapım VDSL olduğu için sanıyordum ama Fiberde dahi olması çok saçma. Turkcelle görüşün bence kendi servisleri sonuçta daha iyi bir çözüm bulurlar.

TurkNet'ten Netspeed'e geçtim sorunda iyileşme oldu ancak tamamen düzelmedi. Bölgenin altyapısı kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Malum 25-30 senelik bina.

Benim altyapım VDSL olduğu için sanıyordum ama fiberde dahi olması çok saçma. Turkcell'e görüşün bence kendi servisleri sonuçta daha iyi bir çözüm bulurlar.

Aynı sıkıntıyı ben Millenicom'dan TurkNet'e geçtiğimde yaşadım. Çözemedim açıkçası 3 aylık GFN boşa gitmişti.

Geri
Yukarı