GeForce NOW GAME+ paket kaybı yaşatıyor

Beyefendi_Haydo

Decapat
Daha fazla  
Selam.
1 aylık GAME+ üyeliği alacağım hala aktif indirim kodu var mı? fakat almadan önce kullanan varsa bilgi almak istiyorum.
92 Mbps indirme ve 6.7 Mbps yükleme hızım mevcut hafif pikselleşme ve dışında anlık takılma oluyor nadiren.
Çözemediğim bir sorun var farklı değerlerde paket kaybı oluyor. Sebebi nedir?

1663236985170.png

Aynı sorun bende de var. GAME+ ile paket kaybı yaşıyorum. Fakat VPN ile global sunuculara bağlandığımda böyle bir sorun yok, sadece gecikme var. Ek olarak xCloud kullanıyorum, orada da sadece gecikme var. Paket kaybı yok. Türkiye sunucuları ile alakalıdır diye düşünüyorum.

Selam.
1 aylık GAME+ üyeliği alacağım hala aktif indirim kodu var mı? fakat almadan önce kullanan varsa bilgi almak istiyorum.
92 Mbps indirme ve 6.7 Mbps yükleme hızım mevcut hafif pikselleşme ve dışında anlık takılma oluyor nadiren.
Çözemediğim bir sorun var farklı değerlerde paket kaybı oluyor. Sebebi nedir?

Eki Görüntüle 1518133
Aynı sorun bende de var modem reset sonrası biraz paket kaybı düşüyor ama sonra tekrar yükesliyor.

Teşekkürler Türkiye interneti veya gameplus Türkiye sunucuları ile alakalı ve yapabileceğim herhangi bir çözümü yok sanırım. peki almaya değer mi 1 aylık alacağım sadece sonbahar indirimi olduğu için aslında 1 haftalık almayı düşünüyordum 70TL ve indirim olmadığı için 1 aylık daha mantıklı geldi.

Teşekkürler Türkiye interneti veya gameplus Türkiye sunucuları ile alakalı ve yapabileceğim herhangi bir çözümü yok sanırım. Peki almaya değer mi 1 aylık alacağım sadece sonbahar indirimi olduğu için aslında 1 haftalık almayı düşünüyordum 70TL ve indirim olmadığı için 1 aylık daha mantıklı geldi.

Bence değmez. Çok artmış fiyatları. Stabil bir oyun deneyiminizin olacağının garantisi yok.

Geri
Yukarı