Gamepower 1 ms 144 hz monitör değerlendirmesi

Gamepower nedir abi Çin vb şeklinde yaklaşımlar zaten mevcut bense şans vermeyi tercih edenlerdenim.
900 TL'lik kulalıkla 150 TL'lik kulaklıgın aynı performans ses seviyesinde olduğunu gördüm.
Kullanım sonrası yani kullanıcı yorumları.
Mönitör aşagı yukarı hareket edebiliyor yükseklik alçaklık şeklinde.
Görüş açısını degiştirebiliyorsunuz.
90 derece dik konuma getirebiliyorsunuz.
Sadece sağa sola ceviremiyorsunuz ki bu eksi benim gözümde.
HDMI DPI girişleri mevcut + olarak 3.5 mm jak çıkışı mevcut mönitör üzerinde.
Sıfır ölü pixel garantili hatta şöyle bir durum oldu
Problem var diye Gamepower'a mail attım buradaki tedarikçi firma 1 gün sonra problem nedir yardımcı.
Olalım şeklinde dönüş yaptılar. (Herhangi bir problem yok) :)

3 Aylık deneyim sonrası iyi ki almışım diyorum indirim kodu vs 1530 TL'e incehesap.com'dan aldım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-05-05 at 03.33.55 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-05 at 03.33.55 (1).jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 126
  • WhatsApp Image 2020-05-05 at 03.33.55 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-05 at 03.33.55 (2).jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 126
  • qweqwe.jpeg
    qweqwe.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
27" Curved Pivot 144 hz 1 ms fresync bu özeliklerdeki Samsung AOC MSI ürünlerinin Arasında 1.000 + Fiyat farkı Var Problemsiz Kullanıyorum
( Rampage Ve Gamebooster Türk Markasıymış Sonradan Ögrendim Kasam Rampage Sadece Gerisinide Rampage ve Gamebooster Yapacagım inş )

27" Curved pivot 144 Hz 1 ms fresync bu özeliklerdeki Samsung AOC MSI ürünlerinin arasında 1.000 + fiyat farkı var problemsiz kullanıyorum.
( Rampage ve gamebooster Türk markasıymış sonradan ögrendim kasam Rampage sadece gerisini de Rampage ve gamebooster yapacagım inş )

Ben pek ısınamadım o markalara :) orijinal Instagram hesapları bile sonradan ikinci el olarak alınmış :D eski kullanıcı isimlerine bakabilirsin orijinal profilden. Ürünleri de öyle...

HyperX Cloud II oyuncu kırmızı kulaküstü kulaklık khx-hscp-rd akshSKING20002 şu anda 800 TL.
Kullandım mikrofon arka ses. (uğultu mevcut)

Rampage SN-RW1 7.1 USB oyuncu siyah mikrofonlu kulaklık kullanıyorum mikrofon ugultusu vs. hiçbir problem yok, 290 TL'e almıştım şu anda 409 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
SN-RW1 istisna bir model. Ama ona rağmen elimdeki 600 liralık Kraken TE kadar değil maalesef. 3 yıl RW1 kullandım ben ve Cloud 2'yi deneyimlemiş birisi olarak her türlü RW1 derim. Ama ne zaman Kraken TE modelini aldım, RW1 kenarda duruyor şuan :). Cloud 2 çok eski bir kulaklık ve RW1 2016 yılında piyasaya çıkan hem daha yeni hem de MSI DS502 ile aynı üretim platformunu paylaşan bir kulaklık. Dolayısıyla Cloud 2 ile benzer performans vermesi çok normal.

Burdaki olay fiyat farkı olmasına rağmen aynı performası hatta fazlasını vermesi.
Yarın Gamepower icerberg 360'ı teslim alacağım sisteme monte edeceğim kullanım sonrası onunla ilgili yorum yapacağım normalde herkes alma yaklaşma dedi
Mönitörde olduğu gibi :)

Geri
Yukarı