Gamepower 650W 80 Plus Bronze PSU nasıl?

İŞLK

Kilopat
Daha fazla  
Yaklasık 3 aydir parca parca sistem topluyorum. Aldigim Gamepower 650W 80 Plus Bronze sertifikali PSU'yu tercih ettim. Bu aralar kotu yorumlar goruyorum, aldigim bu PSU'yu iade etmeli miyim yoksa bir problem olmaz mi? GTX 1660 Ti icin yeterlidir degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka konusunda ciddi bir ön yargı var. Bu tarz ön yargılar, askerlikte ki, yemekhanede söylediğine yatakhanede kendisinin inanması durumuna çok benzer. Muhtemelen bu yorumu yapanların çoğu sadece birileri bu şekilde söylediği için söylüyor olsa da sistemi emanet edeceğiniz bir donanım için de riske girmemek gerektiğini düşünüyorum.

Marka konusunda ciddi bir ön yargı var. Bu tarz ön yargılar, askerlikte ki, yemekhanede söylediğine yatakhanede kendisinin inanması durumuna çok benzer. Muhtemelen bu yorumu yapanların çoğu sadece birileri bu şekilde söylediği için söylüyor olsa da sistemi emanet edeceğiniz bir donanım için de riske girmemek gerektiğini düşünüyorum.
Yani kardesim kullanmamda bi sakinca olmaz dimi simdi tedirgin oldumda biraz

Gamepower'ın ürünlerini kullanan biri olarak fiyat 50-60 Tl ucuz ama kalitesiz istiyorsanız tercih edilebilir ve gerçekten ben klavye-mouse aldığım halde pişmanım koskoca bir kasayı O marka PSU ya emanet etmezdim.

Demek istedigim, marka konusundaki endişeler önyargılar doğrudur değildir bilemeyiz ama bu durumda bütün sistemi emanet edeceginiz için riske girmemek gerekir. Klavye mouse olsa birşey olmaz deyip butcenizi düşük tutmaya çalışırsınız ama iş güç kaynağına geldiği zaman daha tavsiye edilen birşey almakta fayda var.

Gamepower'ın ürünlerini kullanan biri olarak fiyat 50-60 Tl ucuz ama kalitesiz istiyorsanız tercih edilebilir ve gerçekten ben klavye-mouse aldığım halde pişmanım koskoca bir kasayı O marka PSU ya emanet etmezdim.
Hangi marka almıştınız bende almayı düşünüyorum da. Daha doğrusu hangi model klavye ve fare aldınız?

Hangi firmadan kaç paraya aldınız? İçinizde uhde kalacak ve tedirgin şekilde emek harcadığınız sistemden keyif alamayacaksiniz. Firma ve bütçeye bağlı olarak iade veya değişim yoluyla başka bir PSU tavsiye edilsin.

Hangi marka almıştınız bende almayı düşünüyorum da. Daha doğrusu hangi model klavye ve fare aldınız?
Gamepower ursa aldım G300S ile değiştirdim sebebi ise tıkladığımda hissetmiyorsun tıkladığını, Gamepower Warlock aldım hala kullanıyorum bastığımda hem plastik doku ter yapıyor hem de hissetmiyorsun bastığında:/.
Dostum iade etmeliyim sence
Psu konusunda bir şey diyemem ama kullandığım ürünleri kötü diye kötülemek istemezdim ki tüm forumca kötülüyoruz, çinden gelip sadece marka basıldığını biliyorum.

Hangi firmadan kaç paraya aldınız? İçinizde uhde kalacak ve tedirgin şekilde emek harcadığınız sistemden keyif alamayacaksiniz. Firma ve bütçeye bağlı olarak iade veya değişim yoluyla başka bir PSU tavsiye edilsin.
Incehesaptan 320 liraya almistim ama 14 gunden sonra iade almiyorlarmis
Incehesaptan 320 liraya almistim ama 14 gunden sonra iade almiyorlarmis benim basima dert acmasin yeter aslinda baktigimda tum korumalari felan mevcut ama insan yinede icine bi vesvese gelio yani
O kadar da kotu mu ya bu psu

Yeni konular

Geri
Yukarı