Gamepower almayın, aldırmayın!

Bu ne ya? Gamepower Luna Pro aldım, 300TL'ye. Kutu içinden sticker ve kulaklığın kendisi çıktı. Normal zaten öyleydi. Kulaklığın değeri 200TL stickerin değeri 100TL herhalde. Kulaklık beş para etmez. Mikrofonu çok az ses veriyor, sesi ortada kesiyor. Kendi sesini verince hep hava sesi geliyor. Kulaklığın pedleri iğrenç, yumuşaklık yok. 10TL'lik kulak üstü kulaklığın pedinden farkı yok. Almayın, aldırmayın şu laneti! Çok sinirim bozuldu.
Yani bunun yerine daha iyi kulaklıklara yönelin.

Gamepower'ın tek düşünülebilecek ürünleri Ursa, Bane ve Devour. Gerisi çöp. Boşuna bas bas bağırmıyoruz almayın diye.

Hem Bane'nin sensörü kötü, Devour'da sorun yok, Ursa'nın sensörü güzel ama kaplaması soyuluyor.
Ursa'nın sensörü iyi değil. PMW3325 sensörünü kullanıyor. Rakipleri ise PMW3327 sensörünü kullanıyor.

Bu ne ya? Gamepower Luna Pro aldım, 300TL'ye. Kutu içinden sticker ve kulaklığın kendisi çıktı. Normal zaten öyleydi. Kulaklığın değeri 200TL stickerin değeri 100TL herhalde. Kulaklık beş para etmez. Mikrofonu çok az ses veriyor, sesi ortada kesiyor. Kendi sesini verince hep hava sesi geliyor. Kulaklığın pedleri iğrenç, yumuşaklık yok. 10TL'lik kulak üstü kulaklığın pedinden farkı yok. Almayın, aldırmayın şu laneti! Çok sinirim bozuldu.
Yani bunun yerine daha iyi kulaklıklara yönelin.
Gamepower Luna'yı 2 sene önce almıştım, sevmemiştim iade etmiştim. O zamanlar 70-80TL daha koyup Arctis 3 aldım ve gayet memnunum.

@rohatbaba123 Hocam sizi severim sayarım ama arada sırada bazı arkadaşlara Gamepower. Rampage, James Donkey gibi kulaklıklar önerdiğinizi görüyorum. Yapmayın etmeyin lütfen, firmalar kolay kolay iade de kabul etmiyor. Alan arkadaşımızın elinde patlamasın.

@rohatbaba123 Hocam sizi severim sayarım ama arada sırada bazı arkadaşlara Gamepower. Rampage, James Donkey gibi kulaklıklar önerdiğinizi görüyorum. Yapmayın etmeyin lütfen, firmalar kolay kolay iade de kabul etmiyor. Alan arkadaşımızın elinde patlamasın.

Hocam markaların kötü olduğunu biliyorum, o tek tük iyi ürünlerinden öneriyorum. Hem PSU değil ki, alt tarafı kulaklık.

Anlayışınız için teşekkürler. Monster Pusat Virtual kulaklıktan bu kulaklığa geçtim. İnanın Monster'in o bass şiddeti falan her şeyi çok güzeldi ama işte mikrofonunun kablosu yerinden çıktı + kumandasının oradaki kabloda söküldü yoksa böyle markalara %100 bin basar.
Bana biraz hayali konu gibi geldi. Kargo iki günde şimşek hızıyla geldi mi yoksa?

Dün değil önceki gün sipariş ettim bugün saat 12'de geldi. Esenyurttan geldiği için yakınım oraya. Keşke drop Plus alsaymışım.

Geri
Yukarı