Gamepower Bane neden alınmamalı?

Oyun oynayacaksanız bu fareyi almıyoruz tamam mı arkadaşlar? Neden mi? Açıklayayım:
Çünkü fare dönmüyor evet bayağı dönmüyor oyunlarda ani dönüş yapamıyorsunuz takılıyor duruyor şu sorun olmasa Valorant, CS:GO... Gibi oyunlarda her el 10 adam fazla vuracağım.
Şöyle düşünün refleksleriniz devre dışı tamamen, sadece belirli bir mesafe dönüyor ve sonra takılıyor. İlk başta bu sorun sadece bende sandım ama birkaç bane kullanıcısı da bunu söyleyince sorunun spesifik olmadığını anladım. Tek sorun dönmemesi mi? Hayır! Fare bazen tıklamıyor mesela:
Adamı gördünüz karşı karşıyasınız siz ondan daha hızlısınız ve daha seri bastınız sol tıklamaya...
Ve öldünüz.
Neden?
Fare takıldı çünkü...
Diğer bir sorunu ise USB çıkışı (kablonun ucuna ne denir bilemedim) da sorunlu bilgisayar bazen farenizi algılamaz bazen ise algılar kafasına göre artık. (Bu diğer bilgisayarımda da oluyordu)
Tasarımı hoş olabilir evet hoş ama bu kötü olduğu gerçeğini değiştirmez.
Bazı arkadaşlar ben kullanıyorum memnunum diyecek arkadaşlar 3 bane kullanıcısı aynı sorunları yaşadık yani sorun spesifik bir sorun değil.
@Viktor Reznov sizi de çok rahatsız ettim bugün kusura bakmayın ama bane kullandığınızı hatırlıyorum.

Hocam aldığınız dönemde fiyatları aynı ise tekrardan hemen hemen eşit fiyatlara satılıyordur. Hepsi beraber zamlanıyor. O zamanlar çok meşhur Everest SGM X7 vardı onu hatırlıyorum. Alınmamalı diye konular açılıyordu.🙂

Hocam aldığınız dönemde fiyatları aynı ise tekrardan hemen hemen eşit fiyatlara satılıyordur. Hepsi beraber zamlanıyor. O zamanlar çok meşhur Everest SGM X7 vardı onu hatırlıyorum. Alınmamalı diye konular açılıyordu.🙂
Dediğim gibi ekipman konusunda bilgim yarım yamalak ama Bane kullanmak ve kullandırtmak istemiyorum alacak var ise de ne olduğunu bilsin.
Speed, Control Mouse Pad kullanımı ile de fark edebilir. Control Mouse Pad kullanırsanız çok daha rahat çevirirsiniz ve refleks verebilirsiniz.
3 Bane kullanıcısı olduğumuzu söylemiştim bu Mouse Pad olaylarını çok konuşmadık ama sorunun Mouse Pad kaynaklı olduğunu düşünmüyorum yine de diyelim Mouse Pad kaynaklı bu sefer de diğer sorunlar var.
O zamanlar çok meşhur Everest SGM X7 vardı onu hatırlıyorum.
Meşhur olma sebebi her markette satılması.

Yeni konular

Geri
Yukarı