Gamepower Bane neden alınmamalı?

Oyun oynayacaksanız bu fareyi almıyoruz tamam mı arkadaşlar? Neden mi? Açıklayayım:
Çünkü fare dönmüyor evet bayağı dönmüyor oyunlarda ani dönüş yapamıyorsunuz takılıyor duruyor şu sorun olmasa Valorant, CS:GO... Gibi oyunlarda her el 10 adam fazla vuracağım.
Şöyle düşünün refleksleriniz devre dışı tamamen, sadece belirli bir mesafe dönüyor ve sonra takılıyor. İlk başta bu sorun sadece bende sandım ama birkaç bane kullanıcısı da bunu söyleyince sorunun spesifik olmadığını anladım. Tek sorun dönmemesi mi? Hayır! Fare bazen tıklamıyor mesela:
Adamı gördünüz karşı karşıyasınız siz ondan daha hızlısınız ve daha seri bastınız sol tıklamaya...
Ve öldünüz.
Neden?
Fare takıldı çünkü...
Diğer bir sorunu ise USB çıkışı (kablonun ucuna ne denir bilemedim) da sorunlu bilgisayar bazen farenizi algılamaz bazen ise algılar kafasına göre artık. (Bu diğer bilgisayarımda da oluyordu)
Tasarımı hoş olabilir evet hoş ama bu kötü olduğu gerçeğini değiştirmez.
Bazı arkadaşlar ben kullanıyorum memnunum diyecek arkadaşlar 3 bane kullanıcısı aynı sorunları yaşadık yani sorun spesifik bir sorun değil.
@Viktor Reznov sizi de çok rahatsız ettim bugün kusura bakmayın ama bane kullandığınızı hatırlıyorum.

@byReznov sizi de çok rahatsız ettim bugün kusura bakmayın ama Bane kullandığınızı hatırlıyorum.
Gittiğim internet kafenin fareleri Gamepower Bane. Birsürü koltukta deneyimledim.

Dediğin gibi Valorant, CS gibi oyunlarda ani dönüş yapmak isteyince dönmüyor, takılıyor fare. Tavsiye etmiyorum.

Lazer fare mi bilmiyorum ama sensörü lazer olanların hepsi aynı. Bu yüzden optik alınmalıdır.

Kullandım 1.5 sene boyunca. Herhangi bir sorun yaşamadım. Arkadaşıma sattım 1.5 senenin sonunda o da hala sıkıntısız kullanıyor. 100 liralık bir fareden ne kadar iyi bir sensör kalitesi belkiyordunuz anlayamadım. Bence de alınmaması gereken bir mouse. Adam akıllı para ayarlanıp en azından Logitech'in giriş seviyesi alınmalı. Ama bu fiyata da bu kadar olur orası kesin. CS:GO'da Supreme, Rainbow Six'de Plat olarak o kadar da zorlamadı şahsen.

Kullandım 1.5 sene boyunca. Herhangi bir sorun yaşamadım. Arkadaşıma sattım 1.5 senenin sonunda o da hala sıkıntısız kullanıyor. 100 liralık bir fareden ne kadar iyi bir sensör kalitesi belkiyordunuz anlayamadım. Bence de alınmaması gereken bir mouse. Adam akıllı para ayarlanıp en azından Logitech'in giriş seviyesi alınmalı. Ama bu fiyata da bu kadar olur orası kesin. CS:GO'da Supreme, Rainbow Six'de Plat olarak o kadar da zorlamadı şahsen.
Bu paraya daha iyisini alabilirdim. Ben de nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum

Hangi modeller var bu fiyata? En azından yazarsanız bütçesi bu kadar olan diğer arkadaşlar da yaralanır. (Bilmediğim için soruyorum)

Geri
Yukarı