Gamepower Calypso vs. Corsair CH-9226765-TR K55 RGB Pro

Senku Ishigami

Hectopat

Bu ikisi arasında kaldım. Bilgisayar üzerinden sadece LoL vs. oynuyorum. Sizce Hangisini tercih etmeliyim? Membrane mı mekanik mi? Ya da başka bir öneriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu ikisi arasında kaldım. Bilgisayar üzerinden sadece LoL vs. oynuyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Membrane mı mekanik mi? Ya da başka bir öneriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Şu an bende olan Galax Stealth 03 Blue Switch RGB Aydınlatmalı Mekanik Oyuncu Klavyesi (KGS0314T1MR1BBK0-GLX) | Teknobiyotik Calypso optik Switch kullanırken Galax Outemu kullanıyor.

Galax'dan iyi, Switch'leri de iyi bence bunu kaçırmayın. Üsteki attığınız klavyelerden de iyi. Outemu gaote Blue Switch var.

Outemu tam olarak ne oluyor optik Switch'le arasında ne gibi bir fark var?

Redragon yurt dışında bilen ve çok satan marka Gamepower'dan malzeme kalitesi olarak kat kat daha üstün.
Contentin optik Switch'i var diye biliyorum Gamepower'da, diğerinde Outemu gaote Blue. Outemu content Switch'in üreticileri yani markası.

Redragon yurt dışında bilen ve çok satan marka Gamepower'dan malzeme kalitesi olarak kat kat daha üstün.
Contentin optik Switch'i var diye biliyorum Gamepower'da, diğerinde Outemu gaote Blue. Outemu content Switch'in üreticileri yani markası.
Tamamdır teşekkürler sanırsam red switch olanını tercih edeceğim. Alırsam bilgilendiririm.

Geri
Yukarı