Gamepower Dark side ve RX 5700XT uyumu

Ardajw

Centipat
Ekran kartım bu kasa da bu:
Sığar mı arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower veya rampage gibi markaları kullanıyorum sıkıntısını görmedim şansa bağlı sana iyi gelir başkasına kötü şans faktörü bence bide fiyat ucuzluğu.
Yine de ben de rampage ve gamepower kasalar kullanmayın emanet etmeyin güzelim işlemcileri ve ekran kartlarını.Kasa konusunda bana göre hayla eksikleri var.Daha bilindik hava akışı iyi olan kasalara yönelin.

Son düzenleme:
Eğer o ekran kartını içeren bir sistem topluyorsanız kasa için biraz daha bütçe ayırmanı öneririm. Ayıramıyorsanız bile o fiyatta Zalman S2, Zalman N2, Dark N10, Dark N5 gibi modellere bakabilirsiniz. S2 modelini kullanmaktayım hiç fan eklemedim daha ekran kartı %99 kullanımda 63 dereceyi geçmedi. Dibinde elektrikli soba yanıyordu.

Şanslık bir durum yok, teknolojik alet mi bu? Bu markalar genelde kaliteden yoksun ürünler üretiyorlar.
Hava akışları genelde problemli olup sistemin sıcak çalışmasına neden oluyorlar. Almayın.
Neden bu kadar sevilmiyor bu markalar fiyatlarına göre kaliteli olmaması normal.Ama gene de o fiyata göre çok iyi yaptıkları şeyler herkesin parası yok illa ki 500 600 tl ye klavye kulaklık almak zorunda mıyız parası az olanların bütçeleri kaliteli markalara paraları yetmeyenlerin hevesini kırıyorsunuz "parayı çöpe at daha iyi onlardan almayın" diye diye aynısını yaşadım ve dediğiniz şeylerin hiç biri başıma gelmedi.Biraz fazla abartıyorsunuz gibi.

Neden bu kadar sevilmiyor bu markalar fiyatlarına göre kaliteli olmaması normal.Ama gene de o fiyata göre çok iyi yaptıkları şeyler herkesin parası yok illa ki 500 600 tl ye klavye kulaklık almak zorunda mıyız parası az olanların bütçeleri kaliteli markalara paraları yetmeyenlerin hevesini kırıyorsunuz "parayı çöpe at daha iyi onlardan almayın" diye diye aynısını yaşadım ve dediğiniz şeylerin hiç biri başıma gelmedi.Biraz fazla abartıyorsunuz gibi.
Yani insanlar bir şeyi önerirken tavsiye bekleyen insanlara, daha önce sorun yaşayan insanlar olduğunu dile getiriyor. Forumda kimse kimsenin kötülüğünü istemiyor. Ondan dolayı Bi'tık fazla abartabiliyoruz ama yine de çok kötü markalar.

Yani insanlar bir şeyi önerirken tavsiye bekleyen insanlara, daha önce sorun yaşayan insanlar olduğunu dile getiriyor. Forumda kimse kimsenin kötülüğünü istemiyor. Ondan dolayı Bi'tık fazla abartabiliyoruz ama yine de çok kötü markalar.
Çok kötü deme hocam.Ben de diyorum kasaları falan kötü ama oyuncu ekipmanları fiyatına göre cidden bazıları özellikle güzel.Tamam forumdan kimsenin kötülüğünü istemiyorsunuz ama bazen de dediğim gibi bütçeleri yetmeyenlerin de hevesini kırıyorsunuz.Tamam şey deseniz fiyat bütçeniz az ise iyi düşünüp karar verin yine de önermiyoruz diyin ama fiyatı bütçesi iyi olan birine önermeyin benim dediğim herkesi eşit tutmayın lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı